Jump to content

CG


onamonamo

Recommended Posts

od 12. septembra :)ako budu, bice pakao, ukoliko ne padne kisa i ne pripuni jadnjikavi hnovski rezervoar iz koga se napajamo 4 h dnevno u vrijeme restrikcijavlada cg treba ovih dana da pregovara sa hrvatskom da se posao zbog koga ce oni i trebinjci da nam ukinu vodu odlozi za oktobarorderka, vidi sa vlasnikom apartmana ima li kojim slucajem svoj rezervoaredit, retard sam, isto ovo pise u clanku, al ja nisam bila dogurala dalje od naslova :D

Edited by morgana
Link to comment

Izgleda da ima sanse da se restrikcije odlozi za neka bolja vremena, kad kisa malo padne. Hrvatska Elektroprivreda ima 1 razumjevanje za potencijalnu humanitarnu katastrofu.

Link to comment

e pa eto, catovica mlini i stari mlini. neki gotivan seafood neces naci u tivtu. mislim, ako ces mainstream hobotnaju ili oradu ima jedan na rivi, gde stoji brod jadran. imas nekoliko basti u nizu, a ovaj je jedini onako sa hostesama (prosle godine bila jedna lepotica da padnes), recimo treci s leva kad se gleda s mora. ali su im skampi bili ocaj zivi..prosle godine u porto montenegro je bilo samo dva restorana, od kojih je jedan sluzio dobru morsku klopu, ali je zatvoren ove godine. drugi je italijanski koji i dalje radi. otada je valjda prekrojeno i napravljeno jos ugostiteljskih objekata, pa cu ja da zovem ove moje iz PM da proverim je l postoji nesto na visini zadatka.a kad vozis iz budva ka nama, videces u pastrovicima s leve strane tablu za restoran 'cherry'. nema morske hrane, ali moci ces da uzivas u jagnjetini sa crnogorskom pozicijom i opozicijom.

Link to comment

U Portu Montenegro imaju samo tri restorana. Ne mogu da verujem. Jedan je sa fazon burgerima, drugi sa pastom, biftecima i kao imaju i skampe, a treci je japanski & ostala azijska kuhinja.Ako bas mora Tivat, onda Montenegrino. Neces moci da omasis veliki restoran u obliku broda koji se zove Prova. E pa tu preko puta tog sto izgleda ko brod je Montenegrino, sto je najpristojnije sto se moze dobiti od riblje hrane u Tivtu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...