Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

sve ovo sto morgana rece, ziva istina! cene pica i kafe po kaficima ok, restorani malo skuplji nego kod nas, al zato i losiji :-) smestaj zaista znacajno losiji nego u grckoj i naravno skuplji... lezaljke i suncobrani od 6 do 10 eura za dvoje. ove dve stavku su daleko ispod grckog standarda i nekima je zaista sa pravom to razlog zasto vise ne letuju dole. sve u svemu, u herceg novi i crnu goru zaista nema razloga letovati ako se rukovodite racionalnim razlozima, a bogami, i more i plaze jesu lepse na krfu, npr. :-) no, ja se ne zalim, ja volim herceg novi i takav kakav je :-)i tamo letujem /kad letujem, uglavnom svake druge godine/ jer nam je blizu trebinje i dubrovnik, jer prethodno idemo na taru, durmitor...dakle, ne bude to paket aranzman letovanje, za takav tip odmora, grcka je svakako kvalitetniji i jeftiniji izbor.

Link to comment

e, lezaljke i suncobrane se fakat ne bih u zivotu sjetila da pomenem, posto ih sama nikad ne uzimama povoljan je u odnosu na ostatak cg i imajuci u vidu kafice i prehrambene prodavnice u odnosu na bgd. grcka mi je van horizonta.

Edited by morgana
Link to comment
Bar je najljepsi u svijet!!
meni bezzez bar najgrad u cg.ok, nisam nikad bio u niksic, verujem da tamo zive nadljudi, svi 2ipo metara visoki i sa po 3 phd, al bar mi jedini ima koncept grada na kaki sam naviko. podgorica je totalno sranje, verovatno jedno od najruznijih mesta u kojima sam bio, al bar mi bas po volji. Edited by ToniAdams
Link to comment

e moracu malo da fotkam po baru, to je raj brestvarno nisam nigde video takav odnos prema vegetaciji, svaki jebeni sokak ima biljaka ko da je glavna ulica

Link to comment
u jbt, ako je cg>krf glede plaza, zbilja ne zelim da vidim krf u zivotu :(
cek, pa ja napisala /ovde cu citirati samu sebe / "a bogami, i more i plaze jesu lepse na krfu, npr. :-) " dakle, rekoh da su lepse su na krfu, istine radi...:-)
Link to comment

lep je zbilja, da oce da srede, citaj ciste, one plaje dograda, susanj i sl, bilo bi, sa sve onom sumom borovskom, to vrlo super mesto za odmor.

cek, pa ja napisala /ovde cu citirati samu sebe / "a bogami, i more i plaze jesu lepse na krfu, npr. :-) " dakle, rekoh da su lepse su na krfu, istine radi...:-)
sori, domene :) Edited by ToniAdams
Link to comment

Skup je taj Morganin smeštaj (mislim na sobe), ja plaćam 8 evrića (4 sobe, 2 kupatila), regularno je 10, Karača, idealan položaj, blizu more, blizu centar.

Link to comment

morgana, hvala puno na iscrpnom izvescu. iskreno, citajuci sada ovo vise ni ne znam da li sam istripovao da je apartman po danu kostao 25e ili po osobi, al mi druga verzija deluje uzasno skupo (prva pak uzasno jeftino, u odnosu na ovogodisnje cifre)nas apartman se nalazio na ulici, 50/100m od one bele zgrade sa radnjicama, bila tu i stanica grackog prevoza, dakle ne iznad madjistrale, Savina Baby! meni kao starom Krfljaninu (har har har) po ovim ciframa mnogo povoljnije da opet idem dole na ostrvo (a posto para nemam, necu ici :( )

Link to comment

U stvari, sve zavisi šta čovek očekuje od smeštaja. Lokacija nije mnogo bitna, Muske naplaćuje 5 evra za noć, Savina, 5 metara (doslovno) od mora, na toj terasi se može odigrati lepa fudbalska utakmica, ali tamo luksuza nema. Prespavaš i parkiraš se na terasu, ili ideš dalje.

Link to comment
morgana, hvala puno na iscrpnom izvescu. iskreno, citajuci sada ovo vise ni ne znam da li sam istripovao da je apartman po danu kostao 25e ili po osobi, al mi druga verzija deluje uzasno skupo (prva pak uzasno jeftino, u odnosu na ovogodisnje cifre)nas apartman se nalazio na ulici, 50/100m od one bele zgrade sa radnjicama, bila tu i stanica grackog prevoza, dakle ne iznad madjistrale, Savina Baby! meni kao starom Krfljaninu (har har har) po ovim ciframa mnogo povoljnije da opet idem dole na ostrvo (a posto para nemam, necu ici :( )
25 za apartman oko tih zgrada djeluje realno, cisto sumnjam da si placao 50edit, anonimuse, 8-10 eura za sam krevet je ok cijena za karacu (mislim, u odnosu na ovo ostalo u hn)a ta savinska cijena sobe je spektakl. jel to sadasnja ili septembarska? Edited by morgana
Link to comment
a ta savinska cijena sobe je spektakl. jel to sadasnja ili septembarska?
Junovska i septembarska, ali uz to dobiješ i lozu jeftovaču (plus najbolje vino u HN), a sama jeftovača i vino vrede više od tih 5 evra.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...