Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

^^e, ova 2 apartmana su fakat na savini uz setaliste :Dako ti ne smeta da budes malo dalje od mora, svakako je jeftinijepitacu danas ili sutra, pa javljam

Edited by morgana
Link to comment

^pa, moze na njoj i da se sedi ako je daska dovoljno velika -_-ovo mi je vec treca " ^ " u poslednja tri posta :rant:

Edited by assück
Link to comment

ja samo dok bih nasla taj znak na tastaturi, vi bi vec 3 strane ispisali.on topitj: mi uzeli apartman na setalistu levo od hotela plaza (je l' to savina?) za 35 jura u septembru. meni hit sto ima ves masinu koju necu koristiti, toster i ketl.nisam pitala da li ima dasku za seckanje.

Link to comment

dada, ako gledas ka moru, lijevo od plaze je savinapa kul, imas i pjescanu plazu u blizini, zgodno za djecu :)tj pjescani/sitnosljuncanu.

Edited by morgana
Link to comment
ja samo dok bih nasla taj znak na tastaturi, vi bi vec 3 strane ispisali.on topitj: mi uzeli apartman na setalistu levo od hotela plaza (je l' to savina?) za 35 jura u septembru. meni hit sto ima ves masinu koju necu koristiti, toster i ketl.nisam pitala da li ima dasku za seckanje.
a za sedenje?
Link to comment

pade mi na pamet, drugari koji su prosle godine ljetovali u hn prvo su birali belvedere jer je povoljan, ali nije bilo mjesta.to je kuca uz magistralu, prva ili druga do dubrave (tj onog velikog prosirenja uz magistralu sa kojeg se krece na dubravu (suma i gradsko groblje iznad savine)), odnosno na nekih 150 metara od kanli kule, iduci od igala ka kotorune znam kakve su sobe, osim sa slika, ali, ukoliko ne gledaju na magistralu (u kom slucaju su bucne) mogle bi biti sasvim okbasta restorana je fina. do plaze se moze bilo strmim stepenicama preko dubrave, bilo, uz malo vracanje unazad magistralom, putem koji nije naporan pa stepenicama pored hotel plaze, ili pored kanli kule preko trga ili preko belaviste i starog grada.sad vidim da je cjenovnik na sajtu proslogodisnji, doduse <_<

Edited by morgana
Link to comment

assucke,preliminarni rezultati ankete pokazuju da je u nivou ulice na savini (znaci ne magistrale, nego donje ulice) dnevni najam studio apartmana 30/35 eura a apartmana i vise (do znacajno vise)znam za 1 izmedju setalista i njegoseve (dakle glavne gradske) ulice koji bi mogao da ide za 35 (zavisno od toga kako majstor ujutru formira cijene, nisu fiksne)nocenje sa doruckom u sobi koja dijeli wc sa sobom do, 22 eura, blizu setalista i skvera (cijena je po osobi po danu)nocenje sa doruckom blizu hotela plaza, 30 eura (cijena je po osobi po danu)djenovici, blizu mora, 30 eura dnevno, studio apartmanvjerujem da moze i malo jeftinije a da bude pristojno, dopisacu ako saznam nesto vrijedno pomena, ali mislim da iz ovoga mozes da steknes sliku oza sobe/apartmane iznad magistrale trenutno ne znam nista, igrom slucaja a ne iz principa - uvijek lakse licno dolazim do informacija za ove uz setaliste ili blize centru prosto zato sto ih vise vidim usput (u mom radnickom naselju nema apartmanskih objekata). to cu da pitam u nekoj agenciji koja posreduje u izdavanju pa cu dopisati.edit, zaboravih da kazem vaznu stvar, ovo su cijene koje vaze za sezonu, tj do kraja avgusta. obicno su nize od 1. septembra (kod bas bas rijetkih od 15. septembra)

Edited by morgana
Link to comment

moguce, nemam ti pojma za krfovdje je, dakle, 15 do 17 i po po osobi, ovo sto sam naslaali cijena prilicno varira sa lokacijom i terminom. u junu je bilo jeftinije.i ono sto je assuck pominjao je 12 i po eura po osobiali idu cijene i dosta navise, na samoj obali(da se ogradim opet, grcka je za mene spanska sela, samo nabrajam akko je ovdje)stvar je i u tome sto je relativno malo solidnih apartmanskih objekata i oni se, suprotno popularnom misljenu, brzo napune u spicu sezone, pa nemaju razloga da tad spustaju cijene. opet, sto bi to ikoga od gostiju bilo briga.hnovi je inace dosta povoljan za ljetovanje, kafici su jeftiniji nego u bgd, a u psoljednjih godinu-dvije i prehrambene prodavnice, za mnoge artikle. pijaca je skuplja (za sve voce koga nema u ercegovini, zeti i albaniji, blizu podgorice). restorani su mislim skuplji, tj manji je raspon cijena, premda rostilj i sl moze da se jede za ok pare. mada moram da se ogradim, nisam setala po bg restoranima u posljednje vrijeme, mozda me novija srpska kafanska istorija demantuje (mada sumnjam)

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...