Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

nemam nekretninu tamo ali Savina je finaide mi se na musljadu u onu kafanu pored kosarkaskog terena :cry:
Nažalost je nekadašnja kafana 'Karača', a sad 'kod Žorža' pukla, udavi me folirant pre neki dan samo tako.
Link to comment
mnogi ljudi koje znam ni u ludilu ne bi krocili na cg primorje.
Snobizam je gadna stvar. Mozda i gadnija od predrasuda i stereotipa.
Link to comment

ma psihologija turizma je ponekad cudo, i mimo tog snobizma. vazi i za srbe koji su turisti u cg i za crnogorce koji idu drugdje turisticki.ljudi cesto na ljetovanju traze ono sto im kuci ne bi palo na pamet. mada u stvari slicno vazi i u ugostiteljstvu, od konobara se zahtijeva da se ponasa kao kombinacija rodjenog brata i sluzinceta, sto naravno niko od sebe samog u okviru svog posla ne ocekuje.mora nekako da se kreira neki privid prestiza i klase.nisam bas sigurna da bih ljetovala u cg da tu prinudno ne ljetujem vec 35 godina, ali mi je, s druge strane, tragikomicno kad neko, znajuci odakle sam, ima potrebu da mi u licnom razgovoru kaze da mu je bas skroz ispod elementarne casti da ljetuje u cg. pa dobro majkumu, shvatam - nemoj, ko te tjera, ali odakle potreba da mi to iz cista mira saopstis :D(valjda nema potrebe da se ogradim da je naravno ok traziti dobru uslugu za ono sto se plati. mislila sam na krajnosti.)

Edited by morgana
Link to comment
ja iz cista mira kazem da bi letovao.kud se dedose one cene smestaja? angry.gif
bice danas ili sutra, sori, nisam stigla. nisam zaboravila :)ono sto znam momentalno je cca 40 eura za 2 osobe, app ili studio. nije vrh, nije krs, sto se kvaliteta tice. moze i za 25, ali mislim da je dosta lose. jel ti odgovaraju sobe ili samo apartman?i jel valja samo savina ili da gledam i drugdje?edit. nemoj da uzimas ove cijene koje sam navela kao uopsteno indikativne, to su dvije koje sasvim slucajno znam. Edited by morgana
Link to comment
Kazi Tetovo.
na mom bi tetovao
bice danas ili sutra, sori, nisam stigla. nisam zaboravila :)ono sto znam momentalno je cca 40 eura za 2 osobe, app ili studio. nije vrh, nije krs, sto se kvaliteta tice. moze i za 25, ali mislim da je dosta lose. jel ti odgovaraju sobe ili samo apartman?i jel valja samo savina ili da gledam i drugdje?
ah pa nisam bio mrtav ozbiljan kada sam rekao angry.gif izvinte :blush:to mu cenovno onda dodje isto kao i pre dve godine, rekao bih
Link to comment

dada, i ja mislim da su cijene tu negdje kao prije 2 ge sad. u spicu su objekti sa vise apartmana uglavnom puni, i oni zadnji krecu da obaraju cijene. vidjecu po ovim manjim objektima (ili apartmanima/sobama u okviru kuca) kako stoje stvari, oni se kasnije pune, a prvi prazne, pretpostavljam da imaju potrebu da budu fleksibilniji sa cijenama.edit: cijena koju je anonimus pominjao za septembar je spektakularna, ako te sobe ista valjaju

Edited by morgana
Link to comment
sad se setionas je pre dve godine appt na Savini kostao 25e dnevno za dvoje. ispada zapravo da je ove godine skoro duplo skuplje :blink:
ne mora da znaci, dala sam ti dvije cijene tj 2 konkretna apartmana koje igrom slucaja znam trenutno. jedna od njih je isto 25 eura (vazi za 2 osobe, tj apartman za dan), ali taj konkretan apartman koji sam ti pomenula nije nesto narocito (u stvari jebiga bezveze je) Edited by morgana
Link to comment

ovaj di smo bili je bio bas pristojan, kupatilce novo, jedina zamerka je bila sto nisu imali dasku za seckanje u kujni (mislim da sam pisao vec o tim peripetijama na ovom istom svetom topicu pre dve godine). onih milijun stepenica niz koje smo silazili su izlazile na najbolji komad plaze u HN rekao bih (osim one jedne stencuge pre tunela, ona je carska samo je uvek bila zauzeta)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...