Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Kažu da se veoma upristojio poslednjih godina. Nisam bio davno, nikako ne postižem, pa ne mogu da potvrdim.
ni ja zapravo. 20 punih godina. samo je to letovanje bilo onako, baš upečatljivo loše... gledam slike upravo.
Link to comment

xexexe..ja dok sam bila u novome, dobro odmerila sve plavuse, narocito tu oko nautice i do-do poslasticarnice :-). no, nijedna mi nije izgledala dovoljno pametno da bi mogla biti nasa morgana. anonimusa sam videla bas tu negde/al' ne ovo godine/, pisao je i citao forum, pa ga prepoznala :-)

Edited by nezvanova
Link to comment

Jos jedan Novoljubitelj. Jaaako volim kad se iz naseg stancica na Savini spustim jutrom na Trg, pa kupim i Vijesti i Dan i lagano ispijam jutarnju kafu. Vec odradjeno pre mesec dana, a za kojih nedelju dana idemo jos jedan krug.

Link to comment

Bar je ok ekshli, bio sam par puta u zadnjih par godina. Doduse, svaki put na po par sati, ne znam da li bih se odlucio da tamo provedem par dana or something...Lijepo sto toliko ljubitelja Novog ima. Dogovorite se ko ga najvise voli, pa da se mjenjamo, ja bi rado u BG :P

Link to comment
xexexe..ja dok sam bila u novome, dobro odmerila sve plavuse, narocito tu oko nautice i do-do poslasticarnice :-). no, nijedna mi nije izgledala dovoljno pametno da bi mogla biti nasa morgana. anonimusa sam videla bas tu negde/al' ne ovo godine/, pisao je i citao forum, pa ga prepoznala :-)
:Dnisam plava trenutno, nego sivosmedja. to je kamuflazni manevar kome sam pribjegla jer sam prestala da nosim naocare za vid. vazno je poslati sliqu u svijet!ali lokaciju si pogodila, uglavnom budem na skveru.(imam i ja teoriju ko je anonimus, inace :D) Edited by morgana
Link to comment
xexexe..ja dok sam bila u novome, dobro odmerila sve plavuse, narocito tu oko nautice i do-do poslasticarnice :-). no, nijedna mi nije izgledala dovoljno pametno da bi mogla biti nasa morgana. anonimusa sam videla bas tu negde/al' ne ovo godine/, pisao je i citao forum, pa ga prepoznala :-)
Verovatno prošle, dosta sam tada tamo vremena provodio na vajrlesu, malo su mi se ove godine ti Skveraši smučili, zabavno je neko vreme gledati to grandiozno gubljenje vremena, ali samo neko vreme.
(imam i ja teoriju ko je anonimus, inace :D)
Pa to nije neki problem, pošto se dole pojavim prvi, a odem poslednji.
Link to comment
JoJaaako volim kad se iz naseg stancica na Savini spustim jutrom na Trg, pa kupim i Vijesti i DanPolitiku i lagano ispijam jutarnju kafu.
:wub::Hail: identično, skoro
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...