Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Voze bogami i krajem oktobra svaki dan. Jedan dan preko Zlatibora, drugi preko Pazara. Više volim put preko Pazara, manje je opterećen.

Link to comment
Eh, u stvari mi se ne odlazi iz Novog, kakav god da je.sad.gif
+1 :Hail: :Hail: :Hail: za HN!!!!!
jes vala. ma nije mi mrsko ni 500 stepenica koliko mi treba da se popnem do dedine kuce. ako budem mogao, pemzija u HNWH738.jpg
Link to comment
+1Ili HN ili Budva. I da se, pijan i zanemocao od starosti, prisecam letovanja od 1993. do 1997.
moja sestra trenutno zivi u budvi i lepo mi kad odem, ali novljani su novljani, zbog njih i secanja koja spominjes ('87-'91) novi je meni neprikosnoveni no.1. ali samo gore - sto blize spanjoli
Link to comment

skoro da smo komsije :Dmislim, manje viseja sam jugozapadno, u zgradi, dosta blizu mi je spanjola

Edited by morgana
Link to comment
Voze bogami i krajem oktobra svaki dan. Jedan dan preko Zlatibora, drugi preko Pazara. Više volim put preko Pazara, manje je opterećen.
Moguce, znam da su jedno vrijeme imali obicaj da se mjenjaju sa nekim prevoznikom na istoj liniji [jedan dan BlueLine, drugi dan neki ŠućoTrans].Btw, imao sam jedno carsko iskustvo sa Blulajnom prije par godina. Iz Beograda za Novi isao, i na granici nam uhapsise vozace zbog sverca :DJednog su onda pustili uz pratnju 1 pandura, da bi, jeli, odveo putnike, a drugog su na granici priveli. Nasli su kese pune necega u djelovima autobusa za koje nisam ni znao da postoje. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
skoro da smo komsije :Dmislim, manje viseja sam jugozapadno, u zgradi, dosta blizu mi je spanjola
sta reci sem svratite na kafu i smokve kad se uputite severoistocno smile.gifspanjola je 50% mojih secanja iz detinjstva, obozavam tu tvrdjavu
Link to comment

kako ste vi svi super :)mnogi ljudi koje znam ni u ludilu ne bi krocili na cg primorje.na primer, kolega sa kojim vise ne razgovaram mi je dupe pomerao sto ja idem u cg 2 godine za redom a kad je saznao da ce mu i sestra letovati u hn, onda je zacepio. sisica!

Link to comment
sta reci sem svratite na kafu i smokve kad se uputite severoistocno smile.gifspanjola je 50% mojih secanja iz detinjstva, obozavam tu tvrdjavu
ne reci dvaput! :)javi se kad budes u hn, pa da pijemo kafu gdje god!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...