Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

200 evra za povratnu avionom + 2x10 evra za Boka Sun, za te pare se da letovati u Grčkoj, nikako se ne isplati leteti avionom u Boku.
cekaj, jel nije nesto niza cijena aviona? ne da je niska i kad je bila najniza u posljednjih par godina, doduse.200 e je nenormalna cifravozom ne bih ni da me tuku jer je strokav i smara me da se u podgorici ili baru prebacujem na bus za jos 3 sata puta.uvijek idem autobusom, blue line ili lastom (koja ide samo ljeti). nije mi nikakav problem, uglavnom prespavam. doduse, deceniju i po bildam autobusku kondiciju, do sad sam vec majstor :Dispod 50 eura je povratna karta.ali naravno, ko ljetuje mozda ima racunicu da nece da gubi dan na odmor od putaautobuski edit: moguce da lasta trenutno ima bolje buseve od blue line-a, ako ih nije preusmjerila ka evropskim linijamazbilja je avion 200 e :isuse:kakva nezajazljiva stoka jat i mn airlines Edited by morgana
Link to comment

pa dobro, bar nesto :)bilo je govora da ce da obore cijene, i jat i mn, na cca 100 eura za povratnu, no od toga jos nema nista. a ko zna zasto je i zapoceta ta prica o pojeftinjenju.inace, miloblafe, vrijeme je trenutno super, i kazu da ce tako biti i pocetkom avgusta.

Link to comment

^^Ne reci dvaput <_< Ne znas ti koliki sam ja baksuz, i za sebe i za okolicu

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

ima jeftinijih povratnih. sve zavisi kada kupujes i kakva je situacija na letu. karte pocinju od malo vise od 12k, vecina je oko 15-16k, te od 18-19k su za najskuplja mesta.

Link to comment
ja povratnu nesto malo preko 12000
:okako? kad?to je skroz super.edit, ja sam gledala sajtove jat i mn, doduse samo za kratak naredni period, i sokirala sea kroz maglu se sjecam nekih malo nizih cijena Edited by morgana
Link to comment
:okako? kad?to je skroz super.
otprilike pre tri nedelje sam pazarila, ali to je za period od 4. septembra, sto mu pada u utorak, a da sam htela da letim 3.9. to bi me kostalo mozda 3 soma vise, valjda zato su smene ponedeljcima, otkud znam
Link to comment

vratih se na par dana, al idem opet za koji dan,znaci molunat je hit!!jeste u hr, al je bas pristupacno ko letuje u novom (i ima kola)drugo hejt za hrvate sto su izvrsili sabotazu na putu od cilipatrece, u baru ima vise kruznih tokova nego u bgcetvrto, forumski pederi bi mogli da razmisle o letovanju na adi bojani, video sam im dosta kolega tamo

Link to comment

Što se autobusa tiče, vratio sam se u Beograd Blue Line-om (pošto ne postoji mogućnost da se kušet rezerviše iz Novog), ubedljivo su najbolji, najbrži, najljubazniji, imaju najbolje autobuse, značajno su jeftiniji od Laste. Šofer mi se žalio da su prošle godine u ovo vreme vozili sa 4 autobusa, a sad voze sa 2.Cena aviona varira, kako je gazza naveo, ali ko se iznenada odluči za put 200 evra troška mu ne gine.edit: info za PT, Blue Line vozi oko čitavog zaliva (i pored toga uvek stignu prvi na odredište), tako da su dobri za bilo koju destinaciju u Boki.

Edited by Anonymous
Link to comment
vratih se na par dana, al idem opet za koji dan,znaci molunat je hit!!jeste u hr, al je bas pristupacno ko letuje u novom (i ima kola)drugo hejt za hrvate sto su izvrsili sabotazu na putu od cilipatrece, u baru ima vise kruznih tokova nego u bgcetvrto, forumski pederi bi mogli da razmisle o letovanju na adi bojani, video sam im dosta kolega tamo
do '91. isla sam godinama u molunat na plazu. tj moji, a ja s njima.
Što se autobusa tiče, vratio sam se u Beograd Blue Line-om (pošto ne postoji mogućnost da se kušet rezerviše iz Novog), ubedljivo su najbolji, najbrži, najljubazniji, imaju najbolje autobuse, značajno su jeftiniji od Laste. Šofer mi se žalio da su prošle godine u ovo vreme vozili sa 4 autobusa, a sad voze sa 2.Cena aviona varira, kako je gazza naveo, ali ko se iznenada odluči za put 200 evra troška mu ne gine.edit: info za PT, Blue Line vozi oko čitavog zaliva (i pored toga uvek stignu prvi na odredište), tako da su dobri za bilo koju destinaciju u Boki.
ovo je novina za mene. al dobro, blue line mi je svakako prvi izbor uvijek, sad tim prije sto je jeftiniji. Edited by morgana
Link to comment

oko avio karte... danas sam uzeo kartu za sledeću nedelju , montenegreo erlajnz povratna - 16.741 rsdako se može malo dalje planirati (u roku od meseca dana) - 14.249 rsd; 13.601 rsd. ovo firma kupuje preko nekih agencija, ne znam da li se može i kolika je razlika ako se kupuje direktno od letača

Link to comment
Što se autobusa tiče, vratio sam se u Beograd Blue Line-om (pošto ne postoji mogućnost da se kušet rezerviše iz Novog), ubedljivo su najbolji, najbrži, najljubazniji, imaju najbolje autobuse, značajno su jeftiniji od Laste. Šofer mi se žalio da su prošle godine u ovo vreme vozili sa 4 autobusa, a sad voze sa 2.edit: info za PT, Blue Line vozi oko čitavog zaliva (i pored toga uvek stignu prvi na odredište), tako da su dobri za bilo koju destinaciju u Boki.
hej, hvala smile.gifa je l voze svaki dan iz BG? http://www.blueline-mne.com/vijesti.htmlovde kaze da su u junu 2012 kupili nove buseve... 10 gradskih i 5 tursitickih, sta god to znacilo... Edited by PointTaken
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...