Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Да, приметио сам да тоталитаризми разних врста, делују и под паролом: "Паметном довољно". :) Али то је неплодно, самоуништавајуће гледиште, које те заклања од могућности макар малецке промене. Зато ја увек тежим да разговорам са онима који не мисле као ја и да потпуно схватим њихово гледиште, из свих углова. 

Link to comment
1 minute ago, Biramo Borbu said:

Да, приметио сам да тоталитаризми разних врста, делују и под паролом: "Паметном довољно". :) Али то је неплодно, самоуништавајуће гледиште, које те заклања од могућности макар малецке промене. Зато ја увек тежим да разговорам са онима који не мисле као ја и да потпуно схватим њихово гледиште, из свих углова. 

 

Opet neklasifikovani totalitarizam?

E muke tvoje.

Link to comment
10 minutes ago, Mel said:

 

Opet neklasifikovani totalitarizam?

E muke tvoje.

Имам неки назив, који сам одавно смислио, "духовни љотићевизам", али захтева исцрпна објашњавања ко су "духовни љотићевци", зашто се тако зову, у кратким цртама: следбеници глобализма америчке администрације, у посебном трансу, хистерији и фанатизму који им сасвим обузима душу. 

Edited by Biramo Borbu
Link to comment
21 minutes ago, Biramo Borbu said:

Имам неки назив, који сам одавно смислио, "духовни љотићевизам", али захтева исцрпна објашњавања ко су "духовни љотићевци", зашто се тако зову, у кратким цртама: следбеници глобализма америчке администрације, у посебном трансу, хистерији и фанатизму који им сасвим обузима душу. 

 

Vidi se da si dobro izdiskutovao i razumeo gledishte tih ljoticevaca iz svih uglova.

Link to comment

Филозофски разговори обогаћују свакако. Највећи домет разговора није пропагандистички, него сама лепота размене идеја и уживање у томе чине живот лепшим.:heart: Духовни љотићевци то не разумеју уопште, зато што читав свет гледају по себи, нешто попут: "Андреино Лукавство Ума то је нека про српска пропаганда, сад ћемо ми да откријемо какви су то фашисти тамо , па да их саботирамо, раскринкамо, поништимо, методом - наћи било шта, а онда то преувеличавати." 

Link to comment
7 minutes ago, Biramo Borbu said:

Филозофски разговори обогаћују свакако. Највећи домет разговора није пропагандистички, него сама лепота размене идеја и уживање у томе чине живот лепшим.:heart: Духовни љотићевци то не разумеју уопште, зато што читав свет гледају по себи, нешто попут: "Андреино Лукавство Ума то је нека про српска пропаганда, сад ћемо ми да откријемо какви су то фашисти тамо , па да их саботирамо, раскринкамо, поништимо, методом - наћи било шта, а онда то преувеличавати." 

 

Poshto je gnojiti kod Ljilje Smajlovic 'bilo shta'.

Link to comment
5 minutes ago, Mel said:

Krivudavim putevima podkasta, evo necheg malo drugachijeg

 

 

 

Majko mila, kako je taj film..ajde bicu malo grublji, ne vllim taj izraz ali debilan je u mp3..jedno od najgorih smeca koje sam gledao..Bardem, ja ne znam je li bio u nece,u gorem, Dzulija je vec snimala svasta..i dobro i lose..i onako..

Edited by Misko
Link to comment
On 12. 4. 2024. at 17:55, Misko said:

Inace, Lukavstvu uma nema ravnog kod nas..teme gosti, Andrea..to se zove obrazovan i zreo host..

  Hide contents

A i lep:wub:

 

 

 

Misko, nista odbrana Andreice? Da nam objasnis kako je neutralna i objektivna, kako okuplja sjajne mlade goste....

 

Pravda za Andreu!

Edited by Turnbull
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Misko said:

Majko mila, kako je taj film..ajde bicu malo grublji, ne vllim taj izraz ali debilan je u mp3..jedno od najgorih smeca koje sam gledao..Bardem, ja ne znam je li bio u nece,u gorem, Dzulija je vec snimala svasta..i dobro i lose..i onako..

 

Ja sam ga mnogo davno gledala, i nije me se dotocao ali realno imala sam ispod 30... ovo je za ciljnu grupu zena 40+ recimo. Ne znam kako bih dozivela film da ga sad gledam prvi put. Ali dobar mi je ovaj kako rantuje.

Link to comment

U neke stvari bolje je ne upustati se..vec na politickom delu imam dovoljno bitnijih za mene diskusija, a na sve to imma vanredne privatne probleme..sto se podkasta tice neki moj stav opsti: nije svki gost, smaim tim ni svaka emsija isti..ja licno cenim sto se mogu cuti i neka drugacija misljenja, nego u vecini ostalih domacih mjenstrim pdkastova(makar bila i najpogresnija na svetu), jer su nam vecina  podkastova na slican kalup

Link to comment
7 minutes ago, Mel said:

 

Ja sam ga mnogo davno gledala, i nije me se dotocao ali realno imala sam ispod 30... ovo je za ciljnu grupu zena 40+ recimo. Ne znam kako bih dozivela film da ga sad gledam prvi put. Ali dobar mi je ovaj kako rantuje.

i nemoj jedan put je one too many:D

  • +1 1
Link to comment

Pa neces verovati, a i nije me briga, ne moras, prvi put sam sada kliknuo na RT sajt:D..sto me ne zanima, ne idem..moje znanje o andrei i gostima, pocnje i zavrsava se sa njenim podkastom..a ni to nisma gledao bas svaku epizodu..vise se vi bavite njom, RT, nego ja, actually..

Edited by Misko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...