Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Ne vredi. Kao i u svakom sportu navijacke strasti su uvke bile jache. Ko ga voli voli ko ga ne voli, mrzi svaki njegov potez. Ja na primer wub.gif (naravno treba ga kazniti svaki put kad napravi glupost). Sad sto je godinama sludjivao sve drue, pogotovo navijace MC tongue.gif

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vrlo rado. Samo, kad sledeći put uletiš da otpisuješ neki ovakav potez kao nešto što se događa vrlo često i da nije nešto neuobičajeno, pitaću te kao i sada koliko je zapravo po intenzitetu i prljavštini čest i sastavni deo sporta. Dopadaju mi se mnogo primeri kojima podupireš tvrdnje :D
Dosta tih prljavih poteza su odlucivali svetski sampionat, jeste nije bilo ovakvih incidenata sa zidom ali bilo je svakakvih drugih sa pravim sudarima, izletanjima, za malo prevrtanjem bolida itd. Ovde za razliku od toga nije bilo ni kontakta pa zato nije jasno ni cemu dreka. Sorry, jasno je - Shumaher je ljiga i djubre cija se faca jednostavno mnogima ne svidja tako da ne treba dalje argumentovati, tj. argumentacija sluzi samo da pokrije duboke antipatije koje je nemoguce pokriti. :P Btw. nisam ni njegov navijac nikad nisam ni bio ali su mi ta pisanja po (sampionskom) grobu ipak pomalo morbidna pa se ljudi toliko raduju kad covek odveze bezveze ili polude kad napravi neku glupost. Sta su navijacke strasti ... :D , nikad necu shvatiti.P.S.Sumaher se izvinio Baricelu za onaj manevar. :lol: To do sada jos nikad nisam cuo. Mislim, imao je on podosta problematicnih manevara, jednom je cak brata Ralfa gurao prema zidu prilikom starta u Nurburgringu 2001. pa se nije izvinjavao. Postao je mekan pod stare dane. Edited by Anduril
Link to comment
  • 3 weeks later...

Hmm, pa mozda je glupan, ali mislim da nije trebao da bude kaznjen za ono. Klasican trkacki incident. Kaznjen je samo zato sto je uspeo da nastavi trku, a Baton nije. Mozda nije trebao da pokusava onde, ali nije da bus-stop sikana nije mesto za preticanje.

Link to comment

Slažem se. Blesav, nespretan potez, ali nije postojala nikakva zadnja namera za ono što se dogodilo. Nema nikakvih povoda za kaznu, osim ako stjuardi sad misle da terba kompenzovati oštećene u incidentima. Što uopšte ne bi bila loša stvar u teoriji, ali je u praksi neizvodljivo i otvara milion pitanja šta je fer a šta nije i dokle treba da idu diskrecione moći odlučivanja. S druge strane, ne znam tačno kakvo je pravilo za izazivanje sudara, pa da ne mudrujem previše.Inače, trka i po. Ne mogu da verujem da je neka budala ovu stazu skinula sa repertoara prošlih godina.

Link to comment

Odlicna trka, kao i uvek na Spa.Jeste diskutabilna kazna fetelu, ali meni je i postena, morao je biti pazljiviji, ipak je Batonu upropastio trku i smanjio sanse za titulu. Ne znam sta je bilo Alonsu ceo vikend, ocajan i svidja mi se. Veber najgori start sezone, odlicno i proso na kraju. hamilton mora i na Monci da iskoristi jak motor i da bude ispred Vebera. Ostalo jos 1/3 sampionata (6 trka) blizi se kraj a jos se nista ne zna i tesko za prognoziranje, odlican sampionat.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...