Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebes trke u kojima mora da padne kisa da bi bilo zanimljivo.A to ti kaze neko ko bi ovo gledao i da se poredjaju u vozic i tako obrcu oko staze svih 300ikusur kilometara, nakon sto su se prethodno za zelenim stolom™ dogovorili ko ce da pobedi, a ko da podeli bodove.Videcemo npr. trku u Barseloni, gde najverovatnije kise nece biti i gde svi poznaju stazu, i ponasanje kola na njoj, u prste.

Link to comment

Sjajni Red bul, Fetel je zasluzio podijum, konacno.Ali moram da priznam da su mi Renoi najprijatnije iznenadjenje!Sjajni Kubica, a bogami je i Petrov "namucio" Hamiltona par krugova.Sve u svemu solidna trka...

Link to comment

Vettel konacno! Do sada je realno trebao imati 75 bodova, al ajd...Dakle, trka za naslov i definitivno ima bar 5 ucesnika, ako ne i svih 7 zadrze li koliko-toliko kontinuitet Rozber i Weber (mada njih dvojicu ne vidim kao prvake). Od ovih petorice svako moze. Zadnja trka odlucuje gotovo izvesno.

Link to comment
Ali Massa prvi u generalnom :isuse:.
Stvarno je za Comic Sans.Nego, dajte taj generalni, pogotovo što su ti bodovi sad luđački raspoređeni (a ne mogu da kažem da mi se ne sviđa).
Link to comment

1. F. Massa Brazilac Ferrari 392. F. Alonso Španjolac Ferrari 373. S. Vettel Nijemac Red Bull-Renault 374. J. Button Englez McLaren-Mercedes 355. N. Rosberg Nijemac Mercedes 356. L. Hamilton Englez McLaren-Mercedes 317. R. Kubica Poljak Renault 308. M. Webber Australac Red Bull-Renault 249. A. Sutil Nijemac Force India-Mercedes 1010. M. Schumacher Nijemac Mercedes 911. V. Liuzzi Talijan Force India-Mercedes 812. R. Barrichello Brazilac Williams-Cosworth 513. J. Alguersuari Španjolac STR-Ferrari 214. N. Hulkenberg Nijemac Williams-Cosworth 115. S. Buemi Švicarac STR-Ferrari 016. P. de la Rosa Španjolac BMW Sauber-Ferrari 017. H. Kovalainen Finac Lotus-Cosworth 018. K. Chandhok Indijac HRT-Cosworth 019. L. di Grassi Brazilac Virgin-Cosworth 020. B. Senna Brazilac HRT-Cosworth 021. J. Trulli Talijan Lotus-Cosworth 022. K. Kobayashi Japanac BMW Sauber-Ferrari 023. T. Glock Nijemac Virgin-Cosworth 024. V. Petrov Rus Renault 01. Ferrari 762. McLaren-Mercedes 663. Red Bull-Renault 614. Mercedes 445. Renault 306. Force India-Mercedes 187. Williams-Cosworth 68. STR-Ferrari 29. BMW Sauber-Ferrari 010. Lotus-Cosworth 011. HRT-Cosworth 012. Virgin-Cosworth 0

Link to comment

Evo i Berni se slaze! :PStranu na salu™, osim ukidanja difuzora i smanjenja prednjih krila, mora se nesto uraditi i kod ostatka aerodinamike, pre svega pozadi, da bi se smanjilo izbacivanje prljavog vazduha i vrtlozenja istog iza bolida. A to ce moci kad se poveca mehanicki grip, a to se valjda postize povecanjem pneumatika (ako sam ja sve to dobro razumeo). Onaj Babic prekjuce u prenosu pomenu da Mislen predlaze povecanje pneumatika, do duse on je pomenuo samo precnik, ne i sirinu, ali to valjda ide zajedno, otkud znam.LM, kad ce to da bidne, pitaj svetog maksamozlija!

Edited by Sludge Factory
Link to comment
LM, kad ce to da bidne, pitaj svetog maksamozlija!
Jel već kanonizovan?Što me podseti, šta je sa F. Briatoreom? Jel se pojavljiva? Ima nekog uticaja negdi? Edited by Buck Naked
Link to comment
Jel već kanonizovan?
Ih, odavno. Zivi svetac.
Što me podseti, šta je sa F. Briatoreom? Jel se pojavljiva? Ima nekog uticaja negdi?
Tuzi se sad sa Pikeom, tj. ovaj valjda tuzi njega.
Link to comment

da, taj masa sad prvi. smejurija.ali bice jos zanimljivosti. jos ako mercedes i ostali sustignu red bul i ferari bice cupavo.nikad onoliko sampiona nije bilo. sve same alfa zivotinje. bice tu jos dobrih fajtova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...