Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Formula 1

Featured Replies

Ja sam još pod utiskom fenomenalne trke.A Webber je idio na kub, koliko sam samo psovao kad je napravio onu glupost.

  • Replies 4.6k
  • Views 264.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imas snimak u 6 na HRT2 ;)
Ma ima i na BBC-ju, ali reprize su za slabiće :D

Jao kakva trka! Neprijatnost u vidu Ferarija je umanjena činjenicom da je najpreticaniji vozač odlučio da se soldier up-uje tek kad mu je na rep došao grozni Alonso. Gajim velike simpatije za Red Bull duo, ali Veber je baš upropastio dosta toga na kraju. A Baton je car, živ bio! Iskidah živce kod onog izletanja. I baš mi je žao Fetela. U pouzdanijem bolidu bi već bio nedostižan. Trebalo bi uvesti kišu na svaku trku!Jenson-Button-Champagne_2436374.jpg

A Webber je idio na kub, koliko sam samo psovao kad je napravio onu glupost.
Ja se prepoznao u tvom postu :), i slazem se sa duccinim postom.Po prikazanom Ham I Web su zasluzili bolja mesta. Kubica je bio sjajan, Ferari neubedljiv, Baton srecan, Vetel konstantan.Ham bi mogao da poradi na stedljivosti pneumatika u trci i taktici do sledeceg vikenda.

Edited by exTRaGluv

Da su sve trke upola kao i ova bilo bi fenomenlno.Baton, Hamilton, Kubica, Sumaher(:P) :Hail: Za Fetela stvarno steta, sad ne znam da li je on ili kocnice.U ferariju mrski Alonso odlican dok nije sustigao mrskog Masu.Veber je budala i uvek je bio.

do kurca, gledao samo prvih pola čuke.

Prva i poslednja Buttonova pobeda ove sezone. :P

Ne bih se slozio. Pokazalo se da je jako stedljiv prema pneumaticima i to mu ove sezone moze doneti ogromnu prednost nad mnogim takmacima u vidu samo jednog pit stopa...uzevsi u obzir pouzdanost i snagu bolida dodatni benefit kao ovo moze biti tas na vagi. Sta znam, bice mozda i najneizvesnija sezona ikada, vidim 5 pretendenata na naslov, ako ne i svih 6. A verujem da ce pasti i rekord po broju razlicitih pobednika trka u sezoni...

Petak1. slobodni trening 04:00 - 05:302. slobodni trening 08:00 - 09:30Subota3. slobodni trening 07:00 - 08:00Kvalifikacije 10:00NedeljaTrka 10:00

Hamilton najbrži na oba treninga.

I to ubedljivo, a i Mercedes nije bio los.

U najavi dobra trka sutraTrening ludnica,1.Webber2.Rosberg3.Vettel4.Sutil5.Hulkenberg6.Kubica ...17.Button19.Alonso20.Hamilton21.Massa

Samo da pada kisa.

Hamiilton 10 mesta + posle 4 kruga.Šumaher aut

E do kurca! Preforsirao ga Alonso!Mada sam zadovoljan bez obzira na to sto je odustao, kako je bilo juce i danas na pocetku ovo je jos i dobro.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.