Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Povratak neopevanog govneta i gmaza!!! :puke: Jbg zao mi Nika Rozberga, morace momak sada da propusta "najboljeg" i vozi sa rucnom ako se ne daj boze smrad umesa u vrh, mada iskreno sumnjam u takav ishod. Nije to vise onaj neprikosnoveni Ferarijev bolid.

Link to comment

Koliko god ga ne voleh (otkad pratim F1, simpatisao najopuštenije ekipe- Minardi i Zauber (i čika Mensela :Hail: )), drago mi je kad vidim da ovaj čovek i dalje nervira ine. Za koga su oni navijali, pretpostavljajući da im smeta što je titule uzimao on, a ne njihov favorit (izuzimajući THE Finca), nikad mi neće biti jasno. Za Hila, goreg_sina_boljeg_oca Vilneva, Montoju, koga?

Edited by zorglub
Link to comment

Sta je cika hteo da kaze...?Ne volis Slinu, ali ti je drago sto nervira druge...jeeerbo, zasto? Mora postojati neki razlog? Nemoj reci samo zato sto su navijali za nekog ko nije Minardi/Zauber (tzv "opustene ekipe", pri cemu je Zauber bio jedna od najrazvijenijih organizacija u vreme kada si verovatno navijao za njih, imali su jedni od prvih vazdusni tunel, hiljade zaposlenih, sasvim slucajno je BMW bas od Zaubera kupio citav tim - ljudstvo, infrastrukturu, tehnologiju, cak i ime Zauber zadrzao sve ove godine pored svog...dakle toliko o "opustenoj" ekipi). A da, "The Finac" se ne racuna (ne znam na kog mislis, pretpostavljam Miku). On je cool. Huh, dobro je...Usput, uzasno me zanima sta to fali racimo Damonu Hillu pa da nekime "ne bude jasno" kako je neko mogao da navija za njega? Dzentlmen i fighter istovremeno, nikada u karijeri trikovi, prljavstine, bezobrazluci... Skroman iznad svega. A da, zaboravih da se ovakvi atributi ne cene u zemlji u kojoj zivimo...stavise, pozeljno je stideti ih se.

Link to comment

pre par meseci je m.schumacher dao intervju za der speigel gde na jedno 9-10 strana ismeva pomisao na povratak u f1. naslovna strana je bila ,,sta mi znaci jos nekoliko pobeda''.

Link to comment
Sta je cika hteo da kaze...?
Da me ovakvo etiketiranje podseća na one što pljuju (negdašnju) Šekovu igru i uspehe, te za istog kažu: "Ćas, da ima 30 kila manje i da nije tako brz...". Plači.E da, i hvala Ti na kratkoj priči o Zauberu, ništa od toga nisam znao dok me nisi prosvetlio (sem za "hiljade" zaposlenih, to stvarno nisam znao).Navijao si za Hila? :isuse:
Link to comment

Mrzim skota bezrezervno. I drago mi je što se vraća. Jeste, zaista. Bio je lep predah bez njega, kada je sport opet bio "za koga navijati", a ne "protiv koga navijati", a sada ću imati oba.Uostalom, iako će boleti kad (ako) pobedi, ono što je bolelo milion puta više je bio taj savez FIA-Ferrari koji ga je gurao. Sada je to davna prošlost, Mercedes neće imati takav tretman. A i ne bi bilo loše videti da mlađi vozači počiste stazu s njim. Vettel, Alonzo, Hamilton.

Link to comment
Da me ovakvo etiketiranje podseća na one što pljuju (negdašnju) Šekovu igru i uspehe, te za istog kažu: "Ćas, da ima 30 kila manje i da nije tako brz...". Plači.E da, i hvala Ti na kratkoj priči o Zauberu, ništa od toga nisam znao dok me nisi prosvetlio (sem za "hiljade" zaposlenih, to stvarno nisam znao).Navijao si za Hila? :isuse:
Hiljade, stotine, jebem li ga...Nisam googlovao za egzaktnim podacima. Poenta je da to nije bio ni malo opusten tim vec ozbiljna organizacija. BMW je fakticki ista ekipa, pa ako i za njih mozes da kazes da su "opusteni" onda dobrotm. A ti si Minardi i Zauber - pa jos i Mensela, stavio u isti kos. I da - navijao sam za Hilla. I bilo bi me sramota da sam ikada navijao za Michaela, iskreno! Ali me i dalje zanima da li ces moci da navedes neki razlog za lupanje po celu za Hilla. Nemoj samo da si od onih kojima je jedini argument u raspravi :isuse: smajli, to je pomalo jadno... Edited by ducca
Link to comment
A i ne bi bilo loše videti da mlađi vozači počiste stazu s njim. Vettel, Alonzo, Hamilton.
Naprotiv. Ni suprotno.
Hiljade, stotine, jebem li ga...Nisam googlovao za egzaktnim podacima. Poenta je da to nije bio ni malo opusten tim vec ozbiljna organizacija. BMW je fakticki ista ekipa, pa ako i za njih mozes da kazes da su "opusteni" onda dobrotm. A ti si Minardi i Zauber - pa jos i Mensela, stavio u isti kos. I da - navijao sam za Hilla. I bilo bi me sramota da sam ikada navijao za Michaela, iskreno! Ali me i dalje zanima da li ces moci da navedes neki razlog za lupanje po celu za Hilla. Nemoj samo da si od onih kojima je jedini argument u raspravi smajli, to je pomalo jadno...
Zauber je ozbiljna organizacija koja je vazda važila za sjajan kolektiv, bez nepotrebnih pritisaka na mlade i nove vozače- društvanjce i tako to. I čitaj bolje, Mensela sam ogradio od pomenutih M/Z.Što se Tvog neprihvatanja situacije pri kojoj neko može da navija protiv one čovečije ribice od Hila, i tvrdnje da je isti fajter, šta je onda bio pomenuti brka, Šumaher, Alezi, da ne pregorim lampe sećajući ih se još? Jos Verstapen je u najmanju ruku bio fighter3.I da, "isusovanje" može biti jadno, priznajem, ali manje jadno od Hilovih fanova. A sviđao mi se taj tim (R/W). Edited by zorglub
Link to comment

"Covecija ribica"? :huh: (izbeci cu cuveni smajli, trenutno ubedljivo najpopularniji na forumu)Ne sporim da je i Schumaher fajter (kao i uostalom Mensel kad je vec pomenut) - ali opet masas poentu. Nije isto biti fajter pa se sluziti i prljavstinama ne bi li se pobedilo po svaku cenu ma koliko nacin bio odvratan, i biti fajter a istovremeno dzentlmen, u bolidu i van njega. Ali da - ko mu je kriv, sad bi verovatno imao jos koju titulu i milionce viska u dzepu da je bio drugaciji. Dakle, definitivno je picka, nema drugog zakljucka ;)

Link to comment

Da, čovečija ribica. Jedan od onih za koje Ti se čini da mu puca ... dobio ili izgubio. Bio je to solidan vozač, u jednom od najdominantnijih timova i bolida ikada, šampion u verovatno najdosadnijoj sezoni ikada. Sledeće godine je moje interesovanje za sport već počelo polako da opada, jer, ako mislite da je ona Ferarijeva dominacija bila mučna, 1996. je bila barabar, ako ne i gora. Valjalo bi pogledati rezultate kvalifikacija, pa videti o kakvom se "fajteru" radi- koliko se ja sećam, sve je trke dobio startovavši sa prvog ili drugog mesta, uz ubedljivo najbolji pit i taktiku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...