Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Da se razumemo, po pravilima i Vettel treba da bude kaznjen za promenu smera pri kocenju, kad je Rikardo pokusao da ga obidje, ali iskreno glasao bih da ga ne kazne da sam medju sudijama, jer je cela situacija posledica prethodne situacije, koju je direkcija trke mogla da resi pa prakticno odmah, a nije. 

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brate mili, talent i volja su jedno ali decko jednostavno u glavi ima nesto gadno utripovano. Kaznu je vec trebao dobiti na pocetku za ono protiv Rozberga koji ga je nazvano RedBull kamikazom. A to isto deriste je prvo pre dve tri trke nazvao Vetela na radiju idiotom... Pre togao jebao Kimija. sa Alonzom isto valjda nesto...

 

I kao slag na torti je toliko glup da cak kosta sebe, kao prosle trke kada je unistio gume u prvom spinu i morao na box, pa mu potom  javljaju da pazi gume da bi zavrsio spirn a on im se drvi da nije dosao da bude 4,  nako toga je ispao.. Arogantan do bola...

 

Pa mi se jos vise gadi onaj "Dr" Marko koji brani deriste na svaki korak i deli savete...

Edited by assignment
Link to comment

Da se razumemo, po pravilima i Vettel treba da bude kaznjen za promenu smera pri kocenju, kad je Rikardo pokusao da ga obidje, ali iskreno glasao bih da ga ne kazne da sam medju sudijama, jer je cela situacija posledica prethodne situacije, koju je direkcija trke mogla da resi pa prakticno odmah, a nije. 

 

Slazem se. Zato ga i nisu kaznili..

 

Maksu bi dobro doslo da ga parkiraju do kraja sezone. Ipak je on jos uvek suvise zelen za F1. Talenat i vestina su tu, ali je u glavi promaja.

 

Mali je drzak, ali nije ludak poput Maldonada. Treba da ga kaznjavaju kad napravi prekrsaj (kao danas), pa ce nauciti sta se sme, a sta ne sme..

 

U prirodi trkaca je da bude agresivan. Kad pretera, slede posledice. I Vettel sa 30 godina i dalje pravi gluposti pa ga kaznjavaju, Rosberg takodje.

Link to comment

Pa mi se jos vise gadi onaj "Dr" Marko koji brani deriste na svaki korak i deli savete...

 

Pa time brani sebe, jer je on izgleda jedan od glavnih krivaca sto je Kvjat prebacen u Toro Roso, a MV u Red Bull. Tom odlukom je prakticno upropastio jednog dobrog vozaca, a ovom drugom nisam siguran koliko je pomogao. 

 

Ova dvojica sa SK ne propustaju, iz trke u trku, vise puta tokom istih, da nas podsete na taj sjajan potez dr Helmuta.

Link to comment

Preterujete sa pisanjem po Maxu. Pa nije bogzna sta bogohulno uradio, svakako su njegovi potezi i ta famozna "prljavstina" nista u odnosu na ono sto je par puta u karijeri napravio npr Schumacher pa nikad nije bio kaznjen i cak se nekim potezima okitio i titulom i otisao kasnije u istoriju. Sad ispade klinac neki psiho za par malo agresivnijih poteza i odbijanja da propusti Vetela. I ja bih isto uradio na njegovom mestu, borio se, odigralo se kako se odigralo pa ako utvrde da je pogresio popice 5sek i kraj price. U svakom slucaju da nije njega ne bismo imali bas puno o cemu da pricamo na temi vcrs, ne znam sto vecini to toliko smeta. Eto pravda je zadovoljena, kaznjen je, Mercedesi nisu, Vettel za ovo za sta je kukao ranije takodje nije, eto sve ovce na broju i Wolffy sit.

 

Kad bi svi bili super konzervativni i po PS-u gde bi tu bilo uzbudjenje. Ovako imamo sad jednog bad boya da ga pravedni mrze i parkiraju, zar to nije sjajno? Meni super, ovo je ipak jebeno trkanje a ne umetnicko klizanje pobogu.

 

I psovanje Vetela mi je ok, mnogo mi je draze da to cujem nego kukumakanje sto Massa nece da se skloni.

Edited by ducca
Link to comment

To trpanje jedva punoletnog klinca u ulogu nekog kvazi-villaina gledanjem kroz prste za raznorazne gluposti je baš onako... veoma korisno za njega...

 

Dok se znao red...

 

Link to comment

To trpanje jedva punoletnog klinca u ulogu nekog kvazi-villaina gledanjem kroz prste za raznorazne gluposti je baš onako... veoma korisno za njega...

 

Dok se znao red...

 

 

:thumbsup:

Link to comment

Zvanicno - Rikardo treci!
 

Penalty hands Vettel’s third place to Ricciardo


Sebastian Vettel has been stripped of his third place in the Mexican Grand Prix following his collision with Daniel Ricciardo.

Vettel crossed the line in fourth place but was promoted to third before the podium ceremony began when Max Verstappen was given a penalty for leaving the track and gaining an advantage.

The two Toro Rosso drivers were also handed one penalty each by the stewards. Carlos Sainz Jnr received his for forcing Fernando Alonso off the track and Daniil Kvyat’s was for overtaking Romain Grosjean while off the track.

This article will be updated.

Link to comment

10 sekundi kazne za Fetela zbog "abnormalne promene pravca" prilikom branjenja pozicije. RIC treci, VES cetvrti, VET peti.

 

Ispravljena nepravda prema Ricu ali prakticno nagrada za Maksa i ohrabrenje da se i ubuduce ponasa kao totalni kreten.

 

Ocekivao sam neku debelu novcanu kaznu za Seba zbog recnika, ali definitivno ne ovo. :unsure:

Link to comment

Jedini koji je nagradjen je Ric. Max i Seb su kaznjeni po propisima..

 

Sada znamo i da je 10s kazna za menjanje smera pod kocenjem. Valjda ce sudije ubuduce revnosno primenjivati..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...