Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da hejlujem za slikeSjajne su :)Rispekt! :Hail:Poceo sam ponovo da pratim F1 kad mogu, posle duze pauze i super sto ce i ovaj deo foruma zaziveti :)Mada pratim samo kao laik, nisam neki poznavalacGotivim par vozaca, Fetela, Alonsa, Kimija, a navijam protiv Hamiltona.. nesto mi nije simpaticanSumahera takodje nikada nisam voleo..E i da.. mnogo, MNOGO sam gotivio Kubicu :/

Link to comment
Samo da hejlujem za slikeSjajne su :)Rispekt! :Hail:Poceo sam ponovo da pratim F1 kad mogu, posle duze pauze i super sto ce i ovaj deo foruma zaziveti :)Mada pratim samo kao laik, nisam neki poznavalacGotivim par vozaca, Fetela, Alonsa, Kimija, a navijam protiv Hamiltona.. nesto mi nije simpaticanSumahera takodje nikada nisam voleo..E i da.. mnogo, MNOGO sam gotivio Kubicu :/
Hvala majstore nadam se da će vam subforum o F1 postati posećeniji. Supermoderator vam je super likčina, Kowalski je ljudina...ima ovde super facaKubica...uff...obožavam tog lika!! Ja sam preko 30 godina navijač tima-Renaulta, ali pored Senne na prvom mestu i sada Kimeta moj omiljeni vozač u F1.Jedan događaj me posebno oduševio kod Roberta. Pre par godina pravljena je u Varšavi neka gala večera gde se skupio politički vrh..predsednik, premijer, ministar sporta..., državna tv sve prenosila uživo. Kubica je bio glavna zvezda večeri.Izašli političari i naravno koristili događaj za promociju. Svi se slikali sa Robertom drže govore...bla, bla,...Izađe Robert i pred celom nacijom gledajući u političare kaže: Gde ste bili sve one godine kada mi je trebala pomoć? Moji roditelji su prodali svu imovinu kako bi finansirali moju karijeru. Godinama smo pokušavali da dobijemo bilo kakvu pomoć od države i uvek nailazili na zatvorena vrata. Dok ovo pričam u Poljskoj se dešava na stotine sličnih priča. Doviđenja, toliko od meneKralj!!! Genije!!! Edited by alpiner
Link to comment
Sport klub nece prenositi F1 ovog vikenda zbog Vimbldona.Tj. prenosice na SK3, ali je to meni kao i da ne prenose :isuse:
Ja sam već par godina na card sharingu. Oprema je otprilike oko 200€- HD risivera ima već od 90-ak jura, antena 30 i motor antene oko 70. Nisam brojao, ali imam na hiljade kanala. F1 gledam preko britanskog SKY-a. Talijanski ima više kanala: onboard mix, onboard leader, box, najzanimljiviji događaji na stazi...Pretplatu plaćam jednu črvenu
Link to comment
Hvala majstore nadam se da će vam subforum o F1 postati posećeniji. Supermoderator vam je super likčina, Kowalski je ljudina...ima ovde super facaKubica...uff...obožavam tog lika!! Ja sam preko 30 godina bio navijač tima-Renaulta, ali pored Senne na prvom mestu i sada Kimeta moj omiljeni vozač u F1.Jedan događaj me posebno oduševio kod Roberta. Pre par godina pravljena je u Varšavi neka gala večera gde se skupio politički vrh..predsednik, premijer, ministar sporta..., državna tv sve prenosila uživo. Kubica je bio glavna zvezda večeri.Izašli političari i naravno koristili događaj za promociju. Svi se slikali sa Robertom drže govore...bla, bla,...Izađe Robert i pred celom nacijom gledajući u političare kaže: Gde ste bili sve one godine kada mi je trebala pomoć? Moji roditelji su prodali svu imovinu kako bi finansirali moju karijeru. Godinama smo pokušavali da dobijemo bilo kakvu pomoć od države i uvek nailazili na zatvorena vrata. Dok ovo pričam u Poljskoj se dešava na stotine sličnih priča. Doviđenja, toliko od meneKralj!!! Genije!!!
:o :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment

Je l` je imao Milos realnih sansi da vozi F1?Nisam ga gledao na trkama.. ispratio sam par puta vesti o njemu, ali ne znam kakav je vozacOn je bio timski kolega sa Kubicom pre.. right?ili ne ne.. vozili su formulu reno jedan protiv drugog

Edited by Have_Fun
Link to comment

U F1 ulaziš kao vanserijski talenat ili na neki način kao finansijer ekipe. Sponzor je često glavna reč u angažmanu

Edited by alpiner
Link to comment

Sto se tice trkackih karakteristika imao je. Ono sto nije imao su pare. Bio je na korak da postane test vozac Williamsa, ali su se ipak opredelili za Hulkenberga, koji je tada imao 19 godina. Potom je imao dogovor sa americkom USF1 ekipom, ali su se oni raspali pre nego sto sto su i napravili bolid. Potom je mogao da vozi za Hispaniju, ali se i to izjalovilo.Dakle, mogao je na mala vrata da udje, pa da proba da skrene paznju na sebe, ali nije mu se dalo..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...