Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

To se zove trkanje bez kalkulacija. Naravno da je moguce obilazenje i u Monacu, samo vecina nece da rizikuje previse...
Kao da je imao drugog izbora, jurish poziciju i ides na sve ili nista. Naravno oduvek glasam za Kimija i njegov stil kontra Alonsa koji nije imao 3 ovakva obilazenja u karijeri.Perez dokazo svoju nezrelost, jureci peto mesto bio je odlican, malo bezobrazan cak zanemarujuci klupsku taktiku, ali nije umeo da sacuva to 5 mesto.Na kraju je to uzeo 1 Sutil koji vozi 100+ trka ali nikad nije video podijuma.
Link to comment
Uh kako bih voleo da Kimi osvoji ove godine, mada tesko, Fetel je prilicno konstantan.
Voleo bih i ja, ali pored Fetela i Alonsa i jos kad pocne (a vec su poceli) da biberi Mercedes tesko da ima sansi. :(
Link to comment

Ja mislim da Kimi ima sanse, i da nisu male, ali najvise zavisi kako ce Lotus da odrzava tj unapredjuje bolid i koliko budzeta imaju...Alonso je juce opet imao problema, Massa jos gore prosao, a da je Mercedes odjednom prebrodio probleme prosto ne verujem jer su juce SVI isli na 1 stop, a Monako kao kurs je inace jedinstven i drugacije opterecuje bolid/gume...Vettel i Kimi odlucuju!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovi iz Mercedesa ce ipak da popiju neku kaznu za ono testiranje, sada vise nije test kao test (iako je malo budjavo da su samo tri tima dobili poziv) problem, vec cinjenica da su testirali sa aktuelnim bolidom sto je po propisu zabranjeno... Videcemo sta ce biti...

Link to comment

Opet kisa mesa karte, Lotus ocigledno zaboravio prilikom konstrukcije bolida da postoji mogucnost kisovitih trka, strasno koliko im fali naspram red bula, mercedesa i ferarija... DOdatno Kimi popio kaznu zbog preticanja u pit zoni, kamera nije zabelezila, tako da ide 2 pozicije unazad, tj start sa 11 pozicije...

Link to comment

Ja sam prilicno siguran da je Lotus setapovao bolid za suvo, kao i Ferrari, jer se danas ne ocekuje kisa.Mene vise brine sto ce Kimiju za vratom biti Perez, u Montrealu ima mesta za preticanje, pa valjda nece opet pokusati nesto ludacki..

Link to comment

Pa nebi trebalo bas zato sto staza ima nekoliko mesta za "sigurno" prestizanje ako si brzi... Jedino ako ipak pada kisa, koliko su leteli sa staze tokom treninga moze svasta da bude...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...