Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Poslao sam im i ja mail, ali tek veceras kad sam procitao ovde da prenosa nece biti. Naravno, ne ocekujem nista od toga. Koliko vidim, snimak ce ici u 21.30. Dodje mi da ne trazim stimove i da pokusam da ne saznam kako se zavrsilo, pa da uvece gledam trku kao da je uzivo. :(

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

@NeshMa pustish strim Skya F1ili BBCa i uzivas ko covek. Nema domacih komentatora, nema gluposti (mada malo treba tolerisati UK entuzijazam) :lolol:

Link to comment

Ma ja ne vidim nikakve veze sa tenisom ovde. SK+ je slobodan; ici ce snimci sa Wimbledona. Ne misle valjda da ce neki ljubitelj tenisa na SK+ gledati po treci put zensko finale ili finale dubla dok na SK ide uzivo finale. :wacko: Da li hoce da zezaju malo gledaoce ne bi li prodali taj njihov dodatni paket SK3, 4 i 5 meni stvarno nije jasno.Naravno, nisu mi odgovorili na mail.

Link to comment
Ne znam samo kome će da uvale tu ciglu. Pogledaj molim te programsku šemu za te kanale. :frust:
Ma jasna stvar, ali stvarno ne vidim sta bi mogao biti problem sa prenosom trke na SK+. Gledao sam komentare na njihovom sajtu, svi se ljute i traze da puste prenos na + ili PRIME, a od odgovora, objasnjenja ili bilo kakvog komentara ni traga ni glasa. Secam se da su isto tako zezali sa prenosima NFLa jedno vreme. Na SK prenose nesto drugo, a na SK+ pustaju snimke fudbalskih utakmica uz obrazlozenje da je SK+ iskljucivo fudbalski kanal. Da covek ne poveruje!
Link to comment
Ma ja ne vidim nikakve veze sa tenisom ovde. SK+ je slobodan; ici ce snimci sa Wimbledona. Ne misle valjda da ce neki ljubitelj tenisa na SK+ gledati po treci put zensko finale ili finale dubla dok na SK ide uzivo finale. :wacko:
SK14:00 Wimbledon Studio DIREKTNO15:00 Grand Slam Wimbledon FINALE muškarci DIREKTNOSK+13:30 Grand Slam Wimbledon FINALE muški dubl16:30 Grand Slam Wimbledon FINALE ženeSK Prime13:00 Grand Slam Wimbledon FINALE žene15:00 AthletixSerem im se u programsku shemu :thumbdown:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...