Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Malo sutra rešili, izgradiće oni novu mesaru, veću i ružniju! ^_^
samo da uzmu pare od osiguranja
bitno je da je Kalik ostao :)
Kalik :Hail:mada ovaj nisam posećivao, više sam naginjao ka Južnom Kaliku
Link to comment
apelujte da se cuva pekara, ne mogu cak preko ulice po burek
Taj Fresko između Milana i Kalika je ušao u turf war sa ostalim fastfuddžijama oko školaraca pa je smanjio cene ali i porcije i kvalitet. Fresko preko puta je 100 puta bolji.
Link to comment
samo da se ne penzionišeš dok se završe radovi :D
vrlo realno. mada, ekipa koja to gura nije sasvim bez uticaja, a drugo, to su evropske pare, a oni ne yebu zivu silu kad daju kintu. tako da je malo nezgodno. morace da naprave taj centar, makar i plastichni!
Centar je viđen kao kompleks sa četiri osnovne funkcije: izložbeni prostori, planetarijum, konferencijski centar i naučni klub. Ovi prostori su odvojene zasebne funkcije, sa prilazom i interakcijom kroz prostor glavne recepcije, gde su smešteni restoran i ostale uslužne funkcije. Nanocentar je zamišljen kao laboratorijski prostor gde će se vršiti kapitalna istraživanja projekata interdisciplinarnih oblasti Mikro fabrikacija i Nanonauke, Novih materijala i Superkompjuting "Plavi Dunav".... daklem™, PR showroom i nanokompjuktori! :s_w: Humanizam stop, a naročito renesansa. :fantom:
nemoj tako, neki momci su prilichno uzbudjeni zbog tog dogadjaja, skoro da su prestali da se bave naukom, samo neke trikove izvode, da zabavljaju omladinu :lolol:
Imaju para samo za rupu i šipove, ostatak novca tek treba da se obezbedi
to je stara bu shkola. imamo za monitore, a tastature cemo da razvijemo samii ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

sto mi bilo tuzno kad su pre neki dan cavrljali na nekoj kulinarskoj temi o "pivnici vojvodina u tc merkator", pa sam morala da napregnem mozak da shvatim sta je to. eh, selo moje, novi beograde, zavicaju moj...nasa stara pijaca je oduvek bila staklena basta i nikom nikad nije smetalo. razmazili se. doseljenici :D

Edited by darling
Link to comment
Malo sutra rešili, izgradiće oni novu mesaru, veću i ružniju! ^_^
Restauracija mesare i pečenjare "Milan" piči kao izgradnja pruge Brčko - Banovići... Crep se već slaže, za koji dan gotovi svi radovi. evilsmile.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...