Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

nisu bili kada su poceli radove na pristupnim saobracajnicama sa nbg strane.
Pricao djilas jos pre spajanja mosta da njihovo "pucanje" nece uticati na dinamiku.Dakle davno pre ovih konkretnih radova zbog kojih sa "preseda".Ali svaki izgovor dobro dodje...
Link to comment

Danas Politika pise da Por jos uvek nije preuzeo gradiliste i ko zna kad ce jer pregovori sa gradom jos traju. Do tada nista od tranvaja i novo probijanje rokova za pristupne saobracajnice sa NBG strane.

Link to comment
Danas Politika pise da Por jos uvek nije preuzeo gradiliste i ko zna kad ce jer pregovori sa gradom jos traju. Do tada nista od tranvaja i novo probijanje rokova za pristupne saobracajnice sa NBG strane.
kekekeDuPe i Bogitm rešetaju Đilasa?
Link to comment
Danas Politika pise da Por jos uvek nije preuzeo gradiliste i ko zna kad ce jer pregovori sa gradom jos traju. Do tada nista od tranvaja i novo probijanje rokova za pristupne saobracajnice sa NBG strane.
Ali bitno da je STB imao serijal priloga da "objasni gradjanima" kako ne moraju dva puta da validiraju ako presedaju...
Link to comment
Danas sam pored Save i u 70. video bar 4-5 mrtvih ptica. Zna li neko o čemu se radi ?
Ja sam pre par dana videla pored dunava nekoliko mrtvih galebova, nije izgledalo kao da ih je neka mačka dohvatila ili tako neštomožda su umrli od starosti :unsure:
Link to comment
  • 2 weeks later...

i jedno i drugo76-full-2.jpgEDITjoooj kad mi mi Institut tamo prebacili pa da idem peške na posao... a nije nemoguće jer smo podstanari.

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Centar je viđen kao kompleks sa četiri osnovne funkcije: izložbeni prostori, planetarijum, konferencijski centar i naučni klub. Ovi prostori su odvojene zasebne funkcije, sa prilazom i interakcijom kroz prostor glavne recepcije, gde su smešteni restoran i ostale uslužne funkcije. Nanocentar je zamišljen kao laboratorijski prostor gde će se vršiti kapitalna istraživanja projekata interdisciplinarnih oblasti Mikro fabrikacija i Nanonauke, Novih materijala i Superkompjuting "Plavi Dunav".... daklem™, PR showroom i nanokompjuktori! :s_w: Humanizam stop, a naročito renesansa. :fantom:

Link to comment
joooj kad mi mi Institut tamo prebacili pa da idem peške na posao... a nije nemoguće jer smo podstanari.
samo da se ne penzionišeš dok se završe radovi :D
Link to comment
i jedno i drugo76-full-2.jpgEDITjoooj kad mi mi Institut tamo prebacili pa da idem peške na posao... a nije nemoguće jer smo podstanari.
ajde ajde, taman da se mi raširimo po 1 na kancelariju :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...