Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ne radi, ne radi ni maxi
Za maxi, mora da je neka baš nova informacija, radio je još u sredu-četvrtak, ne znam jel to bilo pre ili posle rušenja plafona, o tome sam čuo kasnije. Elem, bio sredinom nedelje u maxiju kod fontane, na 36 stepeni a ne radi rashladni sistem, dovoljan razlog da se zatvori. Užasno je provesti desetak minuta unutra, kakoje tek zaposlenima da budu osam sati kao u rerni.
Link to comment

jesi li ti uopšte pročitao to što linkuješ?

- Hvala bogu živ sam i zdrav sam! Pročulo se da sam ranjen i zato sam vam se i javio, jer mi telefon non-stop zvoni. Ne znam od koga je mogla da krene ta vest. Eto, vidite dokle ide ljudska glupost i zloba - rekao je Šapić za Pulsonline.
Link to comment

Jel' to svedok-saradnik poručuje šta mu se može desiti, ako ne odustane od Surčina?Pitam, Šapić se nešto spominjao u priči oko sastavljanja skupštine opštine Surčin, jel' tako?

Link to comment

hmmu pravi si ali mi bile glupo da stavim bilo koji drugi smajli, a link sam postavio više fenomenološki izvinjavam se na uzrujavanju :)

Link to comment
Jbte al je neko pustio fekalije blizu NBG hteo sam peglu na terasi da bacim...
Znaci, nisam umislio! Jbte, idem malocas kroz Zemun i ceo park mi smrdi na stajsko djubrivo, ili sta vec. I nikako da prestane, prati me. Tri puta sam proveravao da nisam ugazio u nesto :wacko:
Link to comment

Ja bih rekao da je ovo delo remetilačkog faktora iz vazda konzervativnog Srema, ali rešiće se već to kada budemo imali odrešene ruke. :fantom:Btw, kako sam se udaljavao od Tošinog ka Keju, kontao sam da dismr sve jače i jače, maşallah. Moram obnoviti zalihu Lenora...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...