Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

čuh neki Slovenci, bio im na sajtu, tada kad sam dobio flajer no tamo ništa pametno nisam saznaotargotelekom.rsedit:jbni link

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
čuh neki Slovenci, bio im na sajtu, tada kad sam dobio flajer no tamo ništa pametno nisam saznaotargotelekom.rsedit:jbni link
A ima dosta toga i ovde uz veselu epizodu sa konkurencijom pod motom:Sta oce bre ti slovenci???
Link to comment

Blok 61. Kako je rešen problem parkiranja u dvorištu? Postavljanjem stubića tako da ni najkreativniji zemljaci koji su navikli da ga parkiraju pred kapijom to više ne mogu da učine. Prethodno je napravljen pozamašan parking na zapuštenoj zelenoj površini.

Link to comment

Evo u P.Toljatija sklonili "stare" kontejnere i ostavili da dva podzemna...Naravno ljudi ostavljaju pored djubre i vrane se raduju...Ne vidim kako ce se to resiti...

Link to comment
danas sam prošao podzemnim u 44. bloku i :Hail:
U okviru projekta "RAPRESENT", grafiti crtači će u sredu i četvrtak, 27. i 28. juna oslikavati podzemni prolaz ispod Ulice Jurija Gagarina u Bloku 44.
:Hail: blok brate Brooklyn brateodlično je
Link to comment
Deo programa sa jedne od najznačajnijih filmskih smotri, Festivala evropskog filma Palić, održaće se i u bioskopu Fontana u periodu od 15-18. jula 2012. godine.Rashlađenje prostorije bioskopa Fontana i sjajni filmovi sa Palića predstaviće pravo osveženje za sve ljubitelje filma iz Beograda koji nisu u prilici da uživaju u filmovima na Paliću.Program:NEDELJA 15.07.2012.19:30- “Sebe” (Švedska)21:30- “Lena” (Belgija)PONEDELJAK 16.07. 2012.17:30- “Night too young” (“Prilično mlada noć”) (Češka)19:30- “Do not forget me Istanbul” (Turska)21:30-“Avalon” (Švedska)UTORAK 17.07. 2012.17:30- “Seksualne hronike francuske porodice” (Francuska)19:30- “Barbara” (Nemačka)21:30- “Poslednje poglavlje” (Crna Gora)SREDA 18.07. 2012.19:30- “Miss Kicki” (Švedska)21:30- “Living” (Rusija)
Edited by Lezilebovich
Link to comment

još da si okačio linkove ka imdb-u <_<edit:@Arbeitmannčemu Ada Ciganlija, valjda AP NBGD i Ada Međicatuđe nećemo svoje ne damo

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

@ Lezilebovichradi Fontana? ovo sve u prizemlju je zatvoreno i oblepljeno No Trespass trakom od onog dana kad se plafon odvalio i pao na ženu. kao se popravlja ta konstrukcija..

Link to comment
još da si okačio linkove ka imdb-u <_<edit:@Arbeitmannčemu Ada Ciganlija, valjda AP NBGD i Ada Međicatuđe nećemo svoje ne damo
<_< a čija je Ada Ciganlija? da nije čukarička?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...