Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Aleksandar "privatnik" Šapić, prosto predivno, ovo kao iz onog vica sa Mujom i prasićima u svemirskom brodu.[garoviks]Seli mi se u Zemun.[/garoviks]

Link to comment
a taj bivsi, onaj mladjahni decko sto bese kad je dosao u kancelariju...on se preko noci nesto naduvao, nagojio bolesno. sta je njemu bilo?
Bilo mu je da su mu se "vidici otvorili"...Sta je bilo ???Desila mu se vlas'...
Link to comment

zashto je on superishka? mislim, ne znam nishta o choveku, osim da nije neplivach i da je poslednjih godinu dana malo malo pa sedeo s desna ocu, da nam se valjda nagovesti da ga cheka 1 buducnost, da se ne iznenadimo? :unsure:

Edited by thermal bug
Link to comment
a taj bivsi, onaj mladjahni decko sto bese kad je dosao u kancelariju...on se preko noci nesto naduvao, nagojio bolesno. sta je njemu bilo?
Predsednik Novog Beograda g. Nenad Milenković previše voli „grickalice“. U 2009. i 2010. je, isključivo za svoje potrebe, naručio po 2.400 komada čokoladica „Duplo Ferrero“, po 480 komada rebrastog čipsa i po 800 komada smoki flipsa, u godišnjoj vrednosti od po 189.217 dinara, odnosno, blizu 400.000 dinara ukupno za dve godine. U proseku, pojeo je 12 čokolada, 2,5 kutija čipsa i 5 kutija smokija DNEVNO, u pauzama dok je igrao omiljenu igricu u svom kabinetu, sa svojim omiljenim džojstikom!
:D А ови су му бројали залогаје My link
Link to comment
  • 2 weeks later...

danas sam prošao podzemnim u 44. bloku i :Hail:

U okviru projekta "RAPRESENT", grafiti crtači će u sredu i četvrtak, 27. i 28. juna oslikavati podzemni prolaz ispod Ulice Jurija Gagarina u Bloku 44.
...vidim da i kod kineza postavljaju podzemne kontejnere. i onako su i ovi veliki uglavnom prepuni, ne smem ni da zamislim kako će da izgleda taj deo 70. kada postave ove u koje jedino možeš da ubaciš smeće ako je upakovano u maxi kesu.
Link to comment
nekakav telekom, koji se reklamirao po sandučićima, raskopava blok zarad postavljanja optičkih kablova
PS: Mada bi i moj komšiluk verovatno skočio - skoro su (ne znam ni sam kako) izdejstvovali prekid postavljanja nekog optičkog kabla koji ide po sred trotoara ispred zgrade. Došli majstori do pola dužine zgrade a onda im je (komšijama) zaspetala buka i prašina :isuse: I tako sada optički ide pored jednog, drugog i trećeg ulaza i zastaje na mom :D
Stvarno, ko su izvođači?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...