Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

cuj, to uopste nije losa ideja. mislis da su potrebne neke fensi dozvole za camdzijanje?
tebi samo fali prugasta majica i lula :D
Link to comment
Ja imam tu dozvolu za ćeranje čamca. Vozim za 3 vopsa i paklu Jugoslavije dnevno.
jel imas camac?
Link to comment

O jebite se :isuse: Sad sam gledao pošto su čamci... od 500 do 800 evra da ti naprave šta hoćeš, novi metalni smederevci 6 metara dužine...Hamlete, gde se vade dozvole za prevoz? Koliko i kome se plaća splav? Diže, da detaljnije nešto o šoferskoj dozvoli

Link to comment
O jebite se :isuse: Sad sam gledao pošto su čamci... od 500 do 800 evra da ti naprave šta hoćeš, novi metalni smederevci 6 metara dužine...Hamlete, gde se vade dozvole za prevoz? Koliko i kome se plaća splav? Diže, da detaljnije nešto o šoferskoj dozvoli
Za splav se plaća na 136 mesta, onomad si morao da calneš Kapetaniji, JP Srbija vode, opštini, Udruženju ljubitelja Save i Dunava... Što se dozvole tiče, ja imam ovu "običnu":300gsr7.jpgSramota me je da kažem koliko se lako dobijala tad kad sam je ja vadio (1997.), mada sam baš skoro od drugara čuo da sa to nije mnogo promenilo. Verujem da je nešto drugačija vrsta dozvole potrebna za komercijalni prevoz putnika, mada ne verujem da je neka pogibija. Što se samih čamaca tiče, vidim da su sad nikad jeftiniji, al možda ti je najbolje da se raspitaš ovde. Btw, mogli bi neki topik otvoriti o čamdžijstvu i ostalim lepotama koje pruža reka, jer onaj o plovilima ko da je za Romana Abramoviča zidan.
Link to comment

Nemam pojma kako se vade dozvole za brodski prevoz. Ima gradska odluka o auto taksiju. Pogledacu jos poneki zakon pa cu da javim :)

Link to comment
Konstitutivna sednica održana je i u opštini Novi Beograd.Posle verifikacije mandata odbornika za predsednika Skupštine opštine izabran je Živan Obrenović, za njegovog zamenika Dragan Vujević, dok je na mesto sekretara postavljen Zoran Stamenković.
ko će biti predsednik opštine ... Edited by Lezilebovich
Link to comment

Šapke?inače, Živan, stari SPS-ovac, redovan je na daćama u Požarevcu, na koje ga vozi službeni auto.Jel zna neko da li je živ Čedomir Ždrnja?

Link to comment
Nemam pojma kako se vade dozvole za brodski prevoz. Ima gradska odluka o auto taksiju. Pogledacu jos poneki zakon pa cu da javim :)
Gledaj da središ dozvole, imaš 10% učešća u D.O.O. evilsmile.gif
Link to comment

počinje obnova Starog sajmišta, za početak centralne kule i dva paviljona češkog i italijanskog, to bi trebalo da su dve zgrade koje ostaju sa desne strane kada se preko Starog sajmišta izlazi na Brankov most15769580694fd5e7373ef6d461548216_orig.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...