Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Mislim da taj iz 45. ima samo jedan čamac zato što i nema posla, jer svi odu do žutog/plavog, eventualno onog što ima Brazil/Bob Marley zastavu i zvučnike. On skoro da dupli put predje, a ne može da stavi duplu kartu.

Link to comment

Teško... ovome, koji je na kraju 45-tog (kod okretnice), treba 3 minuta da pređe reku i iskrca ljude. Plavom prevozu treba više sigurno, bar 5-6 minuta. Tačno je da je veći promet u 70tom jer ljudi koji nisu iz blokova po automatizmu piče tamo kako bi čamcem prešli reku. Ali opet, tamo rade plavi i žuti prevoz, plavi ima tri čamca koji se samo rotiraju a žuti ima sigurno dva... Dodaj njima i ludog Gidru tamo kog Skalara i ima ih 6 čamaca na malom prostoru i svi imaju posla i svi rade svaki dan od 8 ujutro do 9 uveče, počevši od aprila meseca.Nema šanse da regularna linija, 2 čamca, 15 minuta polazak, u 45-tom može biti neprofitabilna... Pa majku mu, tamo okreću svi tramvaji, 95-tica i 73-ojka.Mene realno mrzi da šipčim 20 minuta do Plavog, jbg, radije odem 94-kom do buvljaka pa peške pređem novi most, makar je zanimljivije... Obaška što se kupam malo podalje, tu oko osme i devete stanice vozića, tačno preko puta 45-tog... tu uvek i šjedim na kafi, u Režiseru.

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Bravo, Režiser je moj omiljeni kafić. Daleko od gužve i dece. Malo nepodnošljivo vikendom al radnim danom milina. Btw, jel još zatvoren most za pešake, par puta krenuo biciklom pa odustao.

Link to comment

Ima i ono "pristaniste" odakle idu za medjicu, pa je i odatle isao neki brodić za Adu, pa je prestao. Gde na Adi staje taj iz 45. ?

Link to comment
mapa.jpgodmah pored Crne mace.beatakeshi, prešao sa ga peške pre tri nedelje, bio je zatvoren pešački deo tad ali sam ja prešao na kolovoz.Režiser je banja, fina kahva, fina muzika, prijatan ambijent... čak ti stave i limun i nanu u čašu obične vode, a ne ko većina što te gleda ko zadnju fukaru i sirotinju kad poručiš vodu uz kafu.
Link to comment
nisam dobro postavio pitanje... gde na Adi pristaje taj brodic ?
ada.jpgod tog mesta treba 5 minuta stazom kroz šumu da se izbije na jezero
Link to comment
Bravo, Režiser je moj omiljeni kafić. Daleko od gužve i dece. Malo nepodnošljivo vikendom al radnim danom milina. Btw, jel još zatvoren most za pešake, par puta krenuo biciklom pa odustao.
Danas je bio otvoren.
Link to comment
Bravo, Režiser je moj omiljeni kafić. Daleko od gužve i dece.
taman mislili malo da naidjemo sa decom. i guzvom :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment
mapa.jpgodmah pored Crne mace.beatakeshi, prešao sa ga peške pre tri nedelje, bio je zatvoren pešački deo tad ali sam ja prešao na kolovoz.Režiser je banja, fina kahva, fina muzika, prijatan ambijent... čak ti stave i limun i nanu u čašu obične vode, a ne ko većina što te gleda ko zadnju fukaru i sirotinju kad poručiš vodu uz kafu.
crna maca je zakon, najbolja pileca supa u gradu. svi oni kafici sa makiske strane koji imaju one lezeljke/ljuljaske pored vode rulaju. zen. Edited by kojot
Link to comment
:isuse: pa kad si već na keju idi kod Toše na riblju čorbu, razbojniče...ovo za kafiće na makiškoj strani ću protumačiti kao provokaciju
Link to comment
:isuse: pa kad si već na keju idi kod Toše na riblju čorbu, razbojniče...ovo za kafiće na makiškoj strani ću protumačiti kao provokaciju
neiskusan sam :( ajde na mapi obelezi gde je kafic reziser.
Link to comment
Danas radio prevoz čamcem na Adu u bloku 45... ali ide retko, ima samo jedan čamac, čeka se pola sata... neće voziti radnim danima već samo vikendom i to ako baja proceni da je lepo vreme :isuse: Jebešmisve, ima dogodine da otvorim firmu za prevoz... pozivam diga da zaokružimo finansijsku konstrukciju i još dva forumaša koji bi bili voljni da izuče skeledžijski posao pa da radimo kao ljudi i uzmemo ozbiljne pare.
Nema sanse da to uspe ...Da ima para tu vec bi oni plavo-zuti "divertovali" neki od camaca tu....Ima tako stvari koje ti se ucine da bi mogle da uspeju...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...