Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

sve ovo novo bi ja spalio pa da opet idem na pescaru da pecam paukove.
Nikada mi nece biti jasno zasto je ova plemenita vestina izumrla :( Ova danasnja deca su tolko lenja, da ni gundelja ne mogu da stignu i u'vate
Link to comment
pokušao je Merkator svojevremeno da instalira one rampe na ulazku u garažu za koje bi dobijao žeton za izlazak uz račun za kupovinu, no nije zaživelo
To su napravili veliko sranje, pa im je dosao neki slovenac iz centrale ispedalirao odgovorne za to...Medjutim ugovor je takav da demontaza sistema kosta do zla boga pa su samo iskljucili sistem.Neko je uzeo velike pare u toj kombinaciji..BTW, ja sam cuo da razmatraju nadogradnju u visinu prilikom renoviranja.Naravno iskoristice "renoviranje" za smanjenje broja zaposlenih, u priblizavanje "standardima" Rodic centara...
Link to comment
Nikada mi nece biti jasno zasto je ova plemenita vestina izumrla :( Ova danasnja deca su tolko lenja, da ni gundelja ne mogu da stignu i u'vate
+1
Link to comment

A u cemu je bio problem? Tehnicke prirode, ili nesto drugo? Koliko se meni cini, taj parking do 16-17h u velikoj meri koriste zaposleni iz okolnih firmi, a posle tog perioda zna da bude polu prazan. Razumljiv mi je potez da uvedu validaciju parkinga, pogotovo ako dosta kupaca koji dodju oko 10-11h ne moze da nadje parking.

Link to comment
A u cemu je bio problem? Tehnicke prirode, ili nesto drugo? Koliko se meni cini, taj parking do 16-17h u velikoj meri koriste zaposleni iz okolnih firmi, a posle tog perioda zna da bude polu prazan. Razumljiv mi je potez da uvedu validaciju parkinga, pogotovo ako dosta kupaca koji dodju oko 10-11h ne moze da nadje parking.
Pad prometa, dokazan testiranjem, problemi sa naplatom, cifra odrzavanja celog sistema...
Link to comment
  • 4 weeks later...
Majska „Beogradizacija Beograda" održaće se danas na Novom Beogradu u replici Terazija iz tridesetih godina prošlog veka.U senkama hotela „Moskva" i „Balkan" od 12 časova posetioce će zabavljati Belgrade Dixieland Orchestra, od 13.30 đaci džez odseka Muzičke škole „Stanković", a od 18 sati bend Jovana Maljokovića.U 15 časova održaće se generalna proba maturantskog plesa - „Ples sa Evropom", u kome učestvuju maturanti beogradskih srednjih škola.Terazije iz tridesetih godina jedinstven je turističko-kulturni park na 4.500 kvadratnih metara poslovnog prostora i prostora namenjenog umetnicima koji će stvarati u autentinom ambijentu iz prošlog veka. Posetioci će moći da uživaju u autentičnim kostimima, da upoznaju stare zanate i vide kako je Beograd živeo u vreme žirado šešira.„Beogradizacija Beograda" je akcija oživljavanja kulturne scene grada i očuvanja tradicionalnih vrednosti koju grad Beograd, u izvršnoj produkciji Pozorišta „Dadov", sprovodi svake poslednje subote u mesecu. Ovaj projekat realizuje se zahvaljujući strateškom sporazumu u oblasti kulture koji su potpisali grad Beograd i NIS u okviru svog korporativnog programa „Kultura bez granica".
spojili su lepo i korisno. beogradizacija u veličnastvenoj replici terazija.mogli bi napraviti neki video bim na kome će non stop ići ova reklama za Beograd (koja se emituje na studiju b i b92) :puke:
Link to comment

ali, ali! imam viziju. sad s druge strane, molicu lepo, u staaarom graaadu, da se napravi originalna replika bloka 61-64, moze po izboru jedan, a moze i djuture (vishe para da se obrne!), da i oni imaju neshto nashe, kad se vec toliko pricha o tome. atrakcija da bude, moze i bs da svira svaki dan u originalnoj atmosferi! :Dmiko fo, nego sta!

Edited by thermal bug
Link to comment
kada je vec dan Opstine, evo par fotki iz istorije novog grada smile.gif beogradski sajam, poznatiji kao staro sajmiste smile.gif zivot je cudo ironije. ko bi tada rekao da ce 1941. i kraljevina uci u rat i maestralno ga izgubiti i biti okupirana i rasparcana na par kvislinskih drzavica i nekoliko okupacionih zona....
Evo na primer, to bi rekao treci gospodin s leva...mapplebeck.jpg Edited by pere urban x
Link to comment

Žirado šešir, moj novi neomiljeni odevni predmet. Zvuči kao nešto što Palma poklanja neženjama koji se prijave za program uvoza vijetnamskih snajki.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Bolji uslovi rada za zakupce na pijacama „Blok 44” i „Mirijevo”JKP „Gradske pijace”, u saradnji sa Mašinskim fakultetom i Institutom za energetiku i termotehniku, radi na pronalaženju najboljeg tehničkog rešenja snižavanja temperature ispod nadstrešnica natkrivenih pijaca. – Kao društveno odgovorno preduzeće hoćemo dodatno da unapredimo uslove rada kako za zakupce na pijacama tako i za veliki broj naših sugrađana koji kupuju. Postavljanje jednog od sistema hlađenja na pijacama „Blok 44” i „Mirijevo” omogućiće prijatniji osećaj tokom najtoplijih dana u toku leta i nižu temperaturu za nekoliko stepeni – rekao je Predrag Veinović, v.d. direktora JKP „Gradske pijace”.
naravno, ko je uopšte mogao da predvidi da će na 40 stepeni biti vrućinčina ispod onakvog krova :isuse:
Link to comment
naravno, ko je uopšte mogao da predvidi da će na 40 stepeni biti vrućinčina ispod onakvog krova :isuse:
ja? :unsure:nisam li onomad, udishuci otrovna isparenja delfa, lichno prorekla da ce ispod tog polokarbonata (sta li je, ali neshto je slichno tome, sa fantastochnom toplotnom karakteristikom!), biti 1:1 sa paklom lichno? ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...