Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

dobar arbajtman! jedan od top 5. radnici na štulama su mi tu negde isto.
shljakeri na skeli su i meni naj. mislim, zgrade su uvek tu, volim te gde promakne po neka osoba :)
Link to comment

da li ste u poslednje vreme primetili kako komunalci stražare oko tih potemkinovih terazija ? valjda čuvaju taj divni kompleks od loše slike koju prodavaci sa asftalta ostavljaju na gomile turista koji će hrliti da vide ovo čudo

Link to comment

Kad sam pročitao vest na SSC da su ogradili taj prostor i dovukli operativu TM , ja se jadan ponadah da će stvarno da izmeštaju autobusku iz centra...kad ono, Ranjeni Orao :isuse: moj ste Novi Beograd našli da popredratnjujete!

Link to comment

bolje i takav park nego Mad Max pijaca(al od onih što nemaju čorbu)u krugu od 500m se nalaze dva velika hotela, ne kažem da je takav park idealno rešenje, ali je svakako bolje od ambrozije i kiselog drveća

Link to comment

Negde sam nacuo pricu da cela ta konstrukcija sluzi kako bi se zemljistu dala neka privremena svrha tj da bi se zastitilo od prodaje.

Link to comment
da li ste u poslednje vreme primetili kako komunalci stražare oko tih potemkinovih terazija ? valjda čuvaju taj divni kompleks od loše slike koju prodavaci sa asftalta ostavljaju na gomile turista koji će hrliti da vide ovo čudo
Mhm. Danas sam prosao pored buvljaka i ni traga od ulicnih prodavaca, a jedna visnja komunalaca se muvala okolo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...