Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

A jeste, pazi stvarno. Sto li sam ja mislio da se to gradi kod FDU? :unsure:
i recheno je da ce biti kod fdu, ali je onda uleteo boza the scientifik, kad su mu uletele pare za nauku za gradjevinske poduhvate od evrope, pa se navalio da tu zida centar za promociju nauke i josh neki eksperimentalni facility, od kojih se apsolutno ne zna sta ce biti, s obzirom na situaciju... al zauzeo za sada. Edited by thermal bug
Link to comment

negde je i fotka eskiznog plana bila..to treba da bude od fdu na kontra stranu ka auto putu valjda...edit@ plan223796_bg-terazije_origh.jpg

Edited by Pera Zeka
Link to comment

fdu je ka auto putu, ovo je sa kontra strane treceg bulevara, pre buvljaka, tamo gde je jedno vreme bio buvljachki geto, gde se prodavao krsh i lom sa kartona... na stanici zeleznichkoj praktichno...

Link to comment
negde je i fotka eskiznog plana bila..to treba da bude od fdu na kontra stranu ka auto putu valjda...edit@ plan223796_bg-terazije_origh.jpg
mentalno oboljenje. neizlecivo. mogli su bar stepenice za Rokija.
Link to comment
Koja je svrha ovih solarnih lampi na nasipu?post-190-13321073139715.jpgMslm, da li ce postaviti jos, posto ne vidim cemu sluze na ovako kratkoj distanci?
Te lampe idu samo do teniskih terena, tako da mi to lici na privatnu investicju. Edited by ambasador
Link to comment
po milioniti put ponavljam da je onaj prazan blok pored bloka 21 (preko puta arene) kao stvoren da se napravi neki trg koji bi bio centar desavanja u tom delu gradu. sad tamo imamo grawe zgradu i onu crkvicu.
ovo je bilo aktuelno pre 5, 6 godina, pre toga su belgijanci u tom 26. bloku planirali da podignu najviši soliter u evropi. neki novi zvezdan jovanovic bi bio na slatkim mukama pri izboru lokacije za odstrel izdajnika dok docekuju strane delegacije na platou ispred siv-a.blok25_blok26_medium3_01050.jpgblok25blok26medium11bci4.jpgmada je, sudeci po slikama pesacke pasarele koja prelazi preko lenjinovog bulevara i za siv predvidjena neka druga namena. Edited by DR. KUMALO
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...