Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

тооооооооојебали вас терени за боћање, книнџе, мрш натраг одакле сте дошли.дуго чекам овај дан, сузу сам пустио.одох да испеглам фрак и уштиркам крагну.

Link to comment
U produzetku one braon zgrade?Nemam pojma mislim da sam video onu tablu sa podacima o nvestitoru itd ali mi bilo daleko da uostrim...BTW Ona braon zgrada je trebalo da bude nova zgrada EDB-a ali su u jednom trenutku shvatili da nemaju papire tipa gradj. dozvolu ili tako nesto :isuse: i to zvrji prazno.A pogotovu ona radova zgrada tek...
je li trač ili istina da su ove zgrade započete nekim materijalom koji se ispostavio radioaktivnim, te da je to glavni razlog zastoja?a ovo sa predratnim terazijama... skorojevićizam izmešan sa antimodernizmom. destruktivno u svakom smislu.btw evo već godinu dana sam na nbgu. blokovi zakivaju u svim kategorijama. grad po meri čoveka!jedino mu fali više manjih parkova i uopšte tih javnih površina. ovako je nekako projektovan da stigneš od tačke A do tačke B, bez zadržavanja.
Link to comment
a ovo sa predratnim terazijama... skorojevićizam izmešan sa antimodernizmom. destruktivno u svakom smislu.
ovo nema sanse da zazivi. to ce za godinu-dve biti grad polupanih kulisa sa 3 prazna lokala, sto ce izgledati sjajno. mozda bi trebalo fotkati ovo cudo svake nedelje sa iste lokacije da bi se belezila postepena degradacija. stavis na jutjub da ljudi vide sta je antimodernizam: kretanje protiv toka vremena koje kao takvo neminovno biva kaznjeno.
Link to comment
je li trač ili istina da su ove zgrade započete nekim materijalom koji se ispostavio radioaktivnim, te da je to glavni razlog zastoja?a ovo sa predratnim terazijama... skorojevićizam izmešan sa antimodernizmom. destruktivno u svakom smislu.btw evo već godinu dana sam na nbgu. blokovi zakivaju u svim kategorijama. grad po meri čoveka!jedino mu fali više manjih parkova i uopšte tih javnih površina. ovako je nekako projektovan da stigneš od tačke A do tačke B, bez zadržavanja.
Зграду ЕДБ-а је захватио пожар па су радови стали а РАД је очерупан од стране способног СПС кадра, мислим да су и локали препродавани неколико пута...Комшо :Hail:
Link to comment

Je l' ima neko od vas istoričara fotke grafita i levičarskog građanskog neposluha iz tridesetih?Red je da ruiniranje tematskog parka bude u duhu vremena koje se pokušava dočarati...

Link to comment

po milioniti put ponavljam da je onaj prazan blok pored bloka 21 (preko puta arene) kao stvoren da se napravi neki trg koji bi bio centar desavanja u tom delu gradu. sad tamo imamo grawe zgradu i onu crkvicu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...