Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

zar to nije samo 1-2km dalje od postojeće lokacije... meni neće biti teško da se vozim toliko više.

 

meni je žao zbog drugih stvari, meni je stari TC bio deo beogradske kulturne nostalgije

 

ako se zagrebe ispod površine, svašta je moglo da se nađe a pogotovo je bio značajan doprinos kućnom kuvanju kroz supply najneverovatnijih začina i namirnica, ne nužno kineskih. od smrznutih očišćenih škembića davno pre lidla preko valjušaka i knedlica do tai i korejskih začina.

 

ne verujem da će za to biti zamene u bilo čemu novom, pošto će tu svakako biti višak regulacije koja obično dovede ove manje biznise na nivo neisplativosti. 

 

bilo je totalnih blade runner momenata, jedino je falio hongkonški neon za kompletniji ugođaj.

Edited by Eleniko
  • +1 6
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

od ovakvih kineza(i od pre prvog požara) bolje da naprave i nuklearni reaktor

 

 

nego, pre i onog prvog požara bila je priča da im grade neki novi tc(umesto ova dva) ako se dobro sećam tamo kod mileve marić

šta bi sa time?

Ništa što se zadnjih 30 godina gradi u beogradu nije bolje ni od čega. Kinezima ništa nije falilo, klasičan buvljak kakvih ima u svakom gradu. Sad ćeš dobiti neko govno od 10 spratova, ogradiće parcelu da sirotilja koja tu ne živi ne može da se šeta okolo, zauzeće parking, sjebace ceo kraj. Vidi na primer sta su uradili pored enjuba u 45. Btw prognoziram da je taj enjub sledeci da se zapali struja, loše su instalacije. Al ko ga jebe, važno da postoji komunalni redtm

  • +1 3
  • -1 2
Link to comment
1 hour ago, palikaris said:

Ništa što se zadnjih 30 godina gradi u beogradu nije bolje ni od čega. Kinezima ništa nije falilo, klasičan buvljak kakvih ima u svakom gradu. Sad ćeš dobiti neko govno od 10 spratova, ogradiće parcelu da sirotilja koja tu ne živi ne može da se šeta okolo, zauzeće parking, sjebace ceo kraj. Vidi na primer sta su uradili pored enjuba u 45. Btw prognoziram da je taj enjub sledeci da se zapali struja, loše su instalacije. Al ko ga jebe, važno da postoji komunalni redtm


:lol:

 

na ovo će ti se grohotom nasmejati svaki stanar bloka 70. ja sam samo na slici/tv snimku video kako izgleda pijaca u wu hanu i to je za ovaj kineski tc bio bukvalno milanski kvadrilatero

 

kao što sam već napisao, nuklearni reaktor je bezbednije po okoliš da postave  od ovog raspalog, blatnjavog, vašarišta

 

kao što je reko onaj ciga svojevremeno, molim premijera đinđiča da ove japance vrate u kinu

 

 

e

 

Edited by kud u maglu Simoviću
ubačen tvit
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


:lol:

 

na ovo će ti se grohotom nasmejati svaki stanar bloka 70. ja sam samo na slici/tv snimku video kako izgleda pijaca u wu hanu i to je za ovaj kineski tc bio bukvalno milanski kvadrilatero

 

kao što sam već napisao, nuklearni reaktor je bezbednije po okoliš da postave  od ovog raspalog, blatnjavog, vašarišta

 

kao što je reko onaj ciga svojevremeno, molim premijera đinđiča da ove japance vrate u kinu

Super, imaće sad gagarina residence ovo ono na tom mestu pa nek uživaju :covid19:

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


:lol:

 

na ovo će ti se grohotom nasmejati svaki stanar bloka 70. ja sam samo na slici/tv snimku video kako izgleda pijaca u wu hanu i to je za ovaj kineski tc bio bukvalno milanski kvadrilatero

 

kao što sam već napisao, nuklearni reaktor je bezbednije po okoliš da postave  od ovog raspalog, blatnjavog, vašarišta

 

kao što je reko onaj ciga svojevremeno, molim premijera đinđiča da ove japance vrate u kinu

 

 

e

 

 

Daleko im lepa kuca. Nece nedostajati..

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

daj bože što pre

Ti si ionako pobegao odatle....

😜

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

hoce sklanjaju dalekovod za gagarin rezidence ili ce da bude urachunat u cenu :rolleyes:

 

Taman posla da sklanjaju prirodno dobro, koje je tu od kada je sveta i veka.

Link to comment
Just now, gospa buba said:

hoce sklanjaju dalekovod za gagarin rezidence ili ce da bude urachunat u cenu :rolleyes:

Taj dalekovod ionako nije bio "pod naponom" to je neka rezervna trasa. 

Već je valjda rešen gasovod ispod zemlje. Ovima nije problem da ukinu tu "rezervnu trasu". Mislim, mi smo zemlja "Neće valjda" šta će nam to...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...