Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

14 minutes ago, Frank Pembleton said:

I gase ga iz helikoptera. U gusto naseljenom bloku...

 

To valjda samo da bi izgledalo kao da se bas bas trude..ili im je nestalo vode u kamionima a hidranti nisu u funkciji, to se isto desilo negde skoro

Link to comment

Prošli put je delovalo da uopšte ne gase, samo su stali bočno ka novoj zgradi TC-a i OMV pumpi i odatle šmrkovima držali pod kontrolom da ne pređe vatra i na te objekte inače bi bilo haosa.

Link to comment
45 minutes ago, Filozof manijak said:

Ti i dalje misliš da je ovaj požar izazvala struja?

Kupovao ona svetleca sranja za jelku pre mesec dana pa sam prisustvovao testiranju i video na sta lici struja po radnjama, nije ovde bilo potrebe za bilo kakvim piromanima investitorima... 

 

Btw. ako se ne varam ceo taj TC je apsolutni haos po pitanju vlasnistva, ko ce bilo sta da uradi s tim posle kineza nisam siguran

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, jorma shparga said:

Kupovao ona svetleca sranja za jelku pre mesec dana pa sam prisustvovao testiranju i video na sta lici struja po radnjama, nije ovde bilo potrebe za bilo kakvim piromanima investitorima... 

 

Btw. ako se ne varam ceo taj TC je apsolutni haos po pitanju vlasnistva, ko ce bilo sta da uradi s tim posle kineza nisam siguran

 

 

Neće nam valjda "marifetluci žutih lopova" stati na put razvoju i EXPO2027!

Link to comment
3 minutes ago, jorma shparga said:

Kupovao ona svetleca sranja za jelku pre mesec dana pa sam prisustvovao testiranju i video na sta lici struja po radnjama, nije ovde bilo potrebe za bilo kakvim piromanima investitorima... 

 

Btw. ako se ne varam ceo taj TC je apsolutni haos po pitanju vlasnistva, ko ce bilo sta da uradi s tim posle kineza nisam siguran

 

 

I 30 godina se nije nista zapalilo, al onda u 2 godine dva puta, i to bas noću kad centar ne radi i niko ne testira nikakvu struju :rolleyes:

  • +1 4
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
57 minutes ago, palikaris said:

Sad ce narko mafija da napravi stambeno poslovni komplekstm pa će biti lepo i čisto, razvoj i napredak, a ne neka smrdljiva kineska pijaca :fantom:

od ovakvih kineza(i od pre prvog požara) bolje da naprave i nuklearni reaktor

 

 

nego, pre i onog prvog požara bila je priča da im grade neki novi tc(umesto ova dva) ako se dobro sećam tamo kod mileve marić

šta bi sa time?

Link to comment
16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

od ovakvih kineza(i od pre prvog požara) bolje da naprave i nuklearni reaktor

 

 

nego, pre i onog prvog požara bila je priča da im grade neki novi tc(umesto ova dva) ako se dobro sećam tamo kod mileve marić

šta bi sa time?

Meni ljudi rekli da se to gradi...

  • +1 1
Link to comment

koja sam ptica zloslutnica, juče se kolima spuštam bulevarom i odjednom sa leve strane monolitni džinovski blok zgrada dužine preko 100 metara, ja u fazonu wtf je sad pa ovo, kad mi sine da je to bivši depo koji je stradao u istom ovakvom požaru. bogo mili digli su zgradurinu od 8-9 spratova /realno/ u okruženju gde ne postoji nijedna takva zgrada. zabole ih.... a ovo je ista podmetaljka, pretpostavljam da je otišao neizgoreli deo. jedino me zanima šta je na kraju sa novim delom TC, da li je i on napadnut ili je pošteđen.

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

od ovakvih kineza(i od pre prvog požara) bolje da naprave i nuklearni reaktor

 

 

nego, pre i onog prvog požara bila je priča da im grade neki novi tc(umesto ova dva) ako se dobro sećam tamo kod mileve marić

šta bi sa time?

Otvaranje zakazano za april, verovatnije maj

 

dobar deo ovih iz TC blok 70 bi se preselio u taj novi kao malotrgovinski, dok bi u starom najverovatnije se orijentisali kao skladišta i veletrgovina, a klijentela bi im bila kao i do sada: kombi prevoznici pa po celoj Srbiji

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...