Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

bila je neka mrstava ekipica skroz levo ka gato verde-u, a cini mi se da su i otisli da sednu tamo...

inace, tuzna je istina, da za rusenje gusara u trenutnom agregatnom stanju i ne treba nesto previse tehnike :(

 

  • +1 1
Link to comment

Ma da on je realno u raspadu....

Jbga dosta tih ljudi koji su se okupili su eto da se "opravdaju" za okretanje glave svih ovih godina...

Obaška što i Gusar je bukvalno čekao da ga neko makne. Minimum ulaganja samo da funkcioniše...

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

i tako već četvrt veka

a nije da je bio fort noks

Pa nije četvrt veka na "istom nivou" bilo sve. Od vlasnika pa nadalje...

  • +1 1
Link to comment

Jebiga kad se kaže Gusar isključivo pomislim brod rahmetli Bokule na koji sam ušao davne 1988.god i bio na njemu do potonoča u leto 2013.godine....Respektabilna četvrt stolječa...

  • +1 1
Link to comment

одборници Скупштине ГО Нови Београд ће последњег радног дана у 2023. години и то у 18ч. имати седницу на којој ће:

- усвојити одлуку да се Општина узајми (за необјављени износ) од Трезора општине јер "Ефекти рата у Украјини су и у 2023. години наставили негативно да утичу на висину сопствених прихода ГО Нови Београд, као и на приходе који се деле између Града и Градске општине Нови Београд. Смањен оквир буџета Градске општине Нови Београд, угрожава текућу ликвидност и 2024. године."

 - из непознатих разлога, уместо расписивања јавног конкурса, по други пут именовати Ненада Василовског за в.д. директора ЈП Спортски центар Нови Београд. Овај СЦ иначе, упркос рату у Украјини, има 42 запослена са *просечном* нето платом од 133.000 динара.

- донети годишњи план рада Општинског штаба за ванредне ситуације на територији ГО Нови Београд за 2024. годину у којем се ниједном речју не помиње стање Савског насипа и да ли је потребно санирати његова документована оштећења.

 

IMG_1729.jpeg.343fbb2efce9a179dd3c8d684e495eec.jpeg

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

ogrešio sam se o ono novonapravljeno terenče na uglu jgagarina i gandijeve(ex zemlja cveća & žar mance). svaki put kad sam prošao bilo je nekog da ubacuje na koš i u najrazličitijim terminima(čak i juče predveče)

 

Link to comment

Kad smo vec kod belih ... imate li ideju sto u poslednjih mesec-dva na savskom keju uvek stoje parkirana 1-2 vozila sa ukljucenim rotacijana i dva bela bleje u kolima ? 

Link to comment

Da, i ja ih vidjam na keju stalno u poslednje vreme.

Nemam utisak da su negde konkretno krenuli, sede u autu, promuvaju se levo-desno i nazad u kola.

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, Barti66 said:

Pa to beli održavaju kondiciju

ovo su onda bili pioniri belih

Link to comment
1 hour ago, Stela said:

Da, i ja ih vidjam na keju stalno u poslednje vreme.

Nemam utisak da su negde konkretno krenuli, sede u autu, promuvaju se levo-desno i nazad u kola.

možda se muvaju.

Link to comment

Podmladak? Nema šta, mora im se priznati da misle o uhlebima na vreme.

1 hour ago, Lezilebovich said:

Kad smo vec kod belih ... imate li ideju sto u poslednjih mesec-dva na savskom keju uvek stoje parkirana 1-2 vozila sa ukljucenim rotacijana i dva bela bleje u kolima ? 

To sa rotacijom što na policijskim što na belim mi je poseban momenat...ok (meni lično nije) da teraju svi, ili svi pokraj auto puta, ali ovo je random pojava u pitanju.

Ili možda nije random :think:?

U svakom slučaju je vrv samo njima jasno.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

Kad smo vec kod belih ... imate li ideju sto u poslednjih mesec-dva na savskom keju uvek stoje parkirana 1-2 vozila sa ukljucenim rotacijana i dva bela bleje u kolima ? 

 

to je i meni bilo cudno, ortak mi rece da je zbog skidanja splavova. 

Link to comment

To sa rotacijom i kolima je od kada je Gangula zaseo kao "dokaz da rade nešto".
Ja sam jednom stao da ih pitam za jednog obesnog koji oko 13h vozi po nasipu.

Prvo bukvalno dva minuta nisu hteli da otvore prozor kao da ću da pucam.

Onda kad sam ih pitao rekli su mi: To je za saobraćajnu mi smo ako se parkira na travi ili baca đubre kroz prozor...🤪🤪🤪🤪

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...