Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

e, nas su pokosili konachno pre desetak dana, vlasnik parcele je nashao nachin. u medjuvremenu su nam neki nudili da kose i plaste :lolol: za bijednih 260 hiljada dinara na teret stanara :ph34r:

 

mnogo lepo kad se pokosi. na sred novog beograda i kad u sred grada nisi u nadleznosti grada :rolleyes:

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 2 weeks later...

Neko je napokon uključio mozak, pa naredio da se poseku oni idiotski usporivači pred pešački prelaz na biciklističkim stazama u Gagarina i Milankovića. Svaka mu čast.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Grunf said:

Neko je napokon uključio mozak, pa naredio da se poseku oni idiotski usporivači pred pešački prelaz na biciklističkim stazama u Gagarina i Milankovića. Svaka mu čast.

+1

neverovatno je koliko je to sranje smetalo, 

  • +1 1
Link to comment

Meni je izmicala svrha toga?
Jel to trebalo da služi da se biciklista nasloni na to kad je crveno?
Ne znam, nagađam...





...shiit has hit the fan

Link to comment

Kad bi se još setili da svuda naprave prelaze za bicikle u nivou, da mi sa diskus hernijama možemo da biciklamo bez da posle umiremo od bolova nedelju dana, bilo bi vrhunski :D

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Meni je izmicala svrha toga?
Jel to trebalo da služi da se biciklista nasloni na to kad je crveno?
Ne znam, nagađam...





...shiit has hit the fan

Da te uspori da ne izletiš na ulicu, u da se nasloniš dok čekaš. Ali je preusko napravljeno.

Edited by Grunf
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Grunf said:

Da te uspori da ne izletiš na ulicu, u da se nasloniš dok čekaš. Ali je preusko napravljeno.

i sa neidealnim uglom u odnosu na ulicu i pre svega u odnosu na rupe koje su odmah na ulicii ( odvod za vodu npr je ispod nivoa ulice, na to dolazi visoki ivicnjak i sipke)
A i bila je dovoljna jedna sipka po sredini da bi se biciklista nalaktio ... 

Link to comment
11 hours ago, Grunf said:

Neko je napokon uključio mozak, pa naredio da se poseku oni idiotski usporivači pred pešački prelaz na biciklističkim stazama u Gagarina i Milankovića. Svaka mu čast.

Mislim da sam video negde kod SC da ih samo menjaju za nove, iste takve. Neko je to objavio na tviteru uz prateću fotku, nisam video lično.

  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...