Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

2 hours ago, jorma shparga said:

Ne znam za zar, meni je poslednje iskustvo tamo bilo bas tesko... A stepa je podnosljiv u toku noci kad se kriterijumi strmoglave inace se slazemo

Nego da zajebemo Michellina - gde jesti posle ponoci, to je problem:blink:

 

Keretina kod Poncha uvek radosno i sa osmehom ceka da utoli nasu glad.

 

Inace, taj Mance je bas pao sa nivoom kvaliteta, poslednji put kad sam tamo pazario sam resio da zavrsimo saradnju.

Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

Kakav je Milan? Dok je bio kod Studenjaka, skoro svake večeri smo cepali gurmanske i carske ražnjiće, obožavali smo ga.

Isti kao i pre

  • +1 1
Link to comment

Stizu neki abrovi da je Gangula tu namenio da pobaca kontejnete koji ce da glume kancelarije za ove BELI dzabalebarose...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
5 hours ago, napadaj said:

Kakav je Milan? Dok je bio kod Studenjaka, skoro svake večeri smo cepali gurmanske i carske ražnjiće, obožavali smo ga.

Ako ti ne smeta što kupovinom kod njega pomažeš SNS...

Link to comment
Ako ti ne smeta što kupovinom kod njega pomažeš SNS...

Da covek je funkcioner.
Pokusao da promulja kladzu pored lokala, za sad sumu "plombirali" za dalje videcemo...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Stizu neki abrovi da je Gangula tu namenio da pobaca kontejnete koji ce da glume kancelarije za ove BELI dzabalebarose...



....shiit has hit the fan.

bolje i sam đavo nego onaj bangladeštm

 

sa sve onom klupicom gde sede taksisti gde se zapatio virus ebole, plus na tako prometnoj raskrsnici genijalci koji se penju na metarski ivičnjak da bi kupili gladiole, žvake/cigare/pljesku/razmenili $ u € i ostalo

 

 

 

ruši sve

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Cvecara je divljala sa sirenjem, u jednom trenutku ako neces da se provlacis izmedju asortimana maltene si morao skroz di ivicnjaka ka saobracaju.
Prijavljeni su rafalno o jedno vreme je urodilo plodom.
Sad su krenuli ponovo da se sire,
Moguce zato sto su dobili papir da ce da ih ruse, a mozda i sto su shvatili da je Gangula ubio Beokom servis...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Ceo taj cosak je bas odvratan, pre svega zbog dileja vozaca koji svuda parkiraju ... nadam se da ce sad to biti malo urednije

  • +1 2
Link to comment

ako bi mene neko pitao sta je za rusenje kad na vlast dodju nasi, osim bgd na vodi i sl, oni kosokrovni objekti u nehruovoj, mesara milan i niz, potpuno su besmisleni u odnosu na arhitekturu bloka, izliv devedesetih u mozak. 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
A sta je na kraju tu planirano da bude?
Sta ce biti sa "zemljom cveca", pita moja zena [emoji16] ?

Neki informacije su da ce Gangula tu da parkira kancelarije gde ce biti BELI.
Ali videcemo oni su ovih dana premeravali duz JG da dodaju jos jednu traku.
Cvecara leti verovatno kao i sve...



....shiit has hit the fan.
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...