Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

A šta ono rade u Tošinom bunaru, prekoputa Studenjaka?

 

Ovako kamioni idu iz Tošinog, u pravcu strelice:

 

yPAcliv.png

Edited by napadaj
Link to comment

i to nisu uopšte sredili uzlaz  i izlaz kamiona, kojih ima jedno 150 dnevno, ima da urnišu i upraposte i naponsku i vodovodnu mrežu tu u kraju

Link to comment
D6540B1C-F0D0-4E46-99FC-C976C6FA7F09.thumb.jpeg.a083d14f17bfb4a082c924b9c3747d5b.jpeg
 
šta na ovu javnu raspravu ima da kaže fahreta živojinović?
 
 
e
cenim da je u pitanju greška, ne verujem da će rušiti ove kuće već da će zidati na mestu terena fk studentski grad ili kko se već zove

IMG_20220423_114715.jpg







... Shiit has hit the fan

Link to comment

pričalo mi o tome pre dve-tri nedelje, al sam ja shvatio da je u pitanju plac sa druge strane e75(tamo gde je gradska čistoća nbgd) pošto mi je rečeno prekoputa emezzete

 

po ovome ja ne vidim kako može na mesto toyote da se ovo nabudži a da se ne diraju te kuće estradnih zvezda(pošto verujem da oni imaju sve moguće papiretm)

Link to comment

Ovo što sam ja kačio je na sred treniskih betonskih terena gore na 11.aprilu, di studenti odu da se istrče

Ovo što je velja kačio direktno preko puta okova

Link to comment
On 19.4.2022. at 18:21, kud u maglu Simoviću said:

šta na ovu javnu raspravu ima da kaže fahreta živojinović?

 

Fahreta je već prodala kuću i imanje, no frx.

 

Oni dole su već sve drveće počupali i nešto rade po brdu. Kaže mi kolega sa Bežanije da je samo Macura od brda uzeo nekih 20m. Sad kad naprave ovaj novi užas od osamstošesto spratova, ima svi da se jedno jutro probude u Našim krilima.

 

PS: @renne Ne znam koji servis koristiš, ali za većinu tvojih uploada fotki mi samo izbaci ovo:

 

8iy9k4.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...