Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

to je onaj novi market, jel, odmah do tempa*? pominjala mi je mama cvarke odande.mozemo da popijemo pivo ispred, kad dodjem u bgd.*ili sudeci po zgradama koje se zrcale, mozda okrenut prema bezaniji, al to je to

Edited by morgana
Link to comment

:)to sto ja zovem tempo inace je tus. ne daj boze da nekom objasnjavam gdje je sta, pomijesala bih lijevo i desno. al poenta je da mi je to u komsiluku u djedovini.a inace mi je idea bila favorit od marketa sa kojima sam upoznata.

Edited by morgana
Link to comment
aha, ok :)kad sam vec tu, sta bi sa pijacom na kraju, jel vrelo ispod plasticnog krova ili ne?
Na osnovu jedne posete nisam primetio da se neko guši, a i ja preživeh nekako. Gđa preživela više puta, mada ne znam kako je danas, ja crkavam i u svom toplom domu.
Link to comment
aha, ok :)kad sam vec tu, sta bi sa pijacom na kraju, jel vrelo ispod plasticnog krova ili ne?
to će velja da ti objasni, ja nisam iz tog dela
I ja sam u tom kraju 2-3 puta nedeljno.Elem bio juce i iako je bio topao dan nije bilo strasno "unutra".Osetio cak i neku cirkulaciju vazduha, lepo je kad nisu tezge sa krovovima stvarno je pregledno i povecali su prostor izmedju tezgi tako da te pomahnitale babe ne tuku po cevanicama sa kineskim dvokolicama....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...