Jump to content

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

zaobishlo me odasvud hvala partenonu :hail:

ho shi minova [emoji38]ol:

koliko drame oko tog imena, a posle nizovi ratnih zlochinaca i koljacha i dokumentovanih ludaka na tablama shirom materine i nikakav problem.

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 1
Link to comment
zaobishlo me odasvud hvala partenonu :hail:

ho shi minova [emoji38]ol:

koliko drame oko tog imena, a posle nizovi ratnih zlochinaca i koljacha i dokumentovanih ludaka na tablama shirom materine i nikakav problem.

sent from novi mnogo jak bubamoto.






Pa tu je jedino bilo veselo što je u hošiminovoj bio JAT, pa kad krene korespodencija sa amerima umire se od smeha...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • 3 weeks later...
Umesto jednog solitera ničiće gomila, ali akcenat je na tome da galens menja urbanistički plan.
Pa da, odavno se ovde "izlazi u susret investitorima".
Mada znaće ovde upućeniji, napravili su oni "rupu u propisima" da može investitor da nešto maaalo pomeri pa posle "upodobi"







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Jbt, ove mrzi i da se kriju.
Opet 2800-3000e/kvm...strasno.

Razlog vise da se izadje na izbore i razbije mafija, makar malo.

 

 

Dok je ovaca bice i vune.Meni stvarno nije jasno ko kupuje ili kome se prodaju toliki stanovi po Beogradu.

  • +1 1
Link to comment

To je teorija koja je jednim delom tacna,ali nema bas veliki broj ljudi toliki kapital,ali svakako stanovi se prodaju kao ludi.

Predpostavka je da ce tako biti sve dok se ne zavrsi ono govno na vodi i da ce onda i da se dosta uspori i sa gradnjom i sa prodajom.

Link to comment

da pitam. hoće li biti dovoljno prostora za parking kada se to i ono od pre par stranica (IMT plac) napravi? 5000 stanova i 150000 m2 za poslovanje traži ihaha više od 5000 parking mesta.

Link to comment
 
 
Dok je ovaca bice i vune.Meni stvarno nije jasno ko kupuje ili kome se prodaju toliki stanovi po Beogradu.
Da imamo poresku upravu kao sto nemamo, lako bi se dao odgovor na to pitanje.

Mozes i da se igras, izaberes rendom zgradu i odes na sajt katastra i citas...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...