Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Odakle gruva neka tzv muzika svako vece? Deluje kao da je iz pravca blokova, ali do mene ima bas dosta da zvuk dodje.
 
Prozori mi gledaju na Savu, ali do Save ima jedno 2km
Sa Ade... Da ne poveruješ. Ja sam mislio da je sa keja izašao i priovalim da nije. U nivou o ih marina iza b70a

.... Shiit has hit the fan!

  • Hvala 1
Link to comment

vi nbgd građani znate za ovo?

Quote
Predlog imena i dopuna plana je da se u okviru područja uz auto-put, definiše minimalni zaštitni pojas zelenila uz trasu državnog puta u širini od 20 metara, a na preostalom delu šumskog zemljišta izvrši prenamena i formira zona komercijanih sadržaja u zoni niske spratnosti i to na površini od 10.773,10 m2 (1,08 ha).
 
Prema ovim izmenama površina od 52.568,12 m2 (5,26 ha) na kojoj se nalazi šuma bila bi umanjena za oko 4 ha, te bi iznosila 11.597,90 m2 (1,16 ha).

 

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

rashodovana vaga, a i metar

prošao im rok

 

biće nova digitalna, samo da prođe korola

:covid19:

misish kao ono kad ostare makaze u kompletu za prvu pomoc u vozacha? :unsure:

 

to mi je super. sad skupljam te makaze. da imam :hihi:

 

 

edip. za te vage po klinikama dolazi neki zika jednom godishnje da nabazdari. mora da je i on otishao u njemachku :unsure:

Edited by gospa buba
  • Haha 2
Link to comment

više kao knjigovodstvena zastara, bila amortizacija, pa otpisalo


msm sad kad se već leči s gugl, šta fali da roditelji premere dete, ko što svako ima kompjuter ima i metar i vagu

 

sad kad je sistem pod navalom još fali da premeravaju odojčad

Link to comment

ne mogu da se odluchim, da li je pametnije da ne mere uopshte ili da mere sa greshkom.

 

nemerenje vraca u neolit, a merenje sa greshkom moze da upropasti istorijsku predstavu o spchadi iz nehruove za jedno 200 godina :unsure:

 

 

 

 

kao sat koji pokazuje pogreshno vreme. tu je a nije.

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
Malo smo čistili po keju...



A pošto su se iz JP Zelenilo i Gradska čistoća proglasili nenadležnim odneli smo im poklone...


.... Shiit has hit the fan!


IMG_20200927_134942.thumb.jpg.35c16bcfd070aa103c8c3c99860208ad.jpg
Prete iz Zelenila i GČ da će da tuže ove što su čistil i ostavili na gomili kese sa đubretom. Prijavili su inspekciji!
Ma jebi sveeee....

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...