Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

meni deluje prljavo, voće & povrće je uvek na ivici trulog, milion ljudi svaki put na dve kase, uvek neka gužva i tenzija

ti zapravo podsvesno kontaš da su sve bolesnici mušterije, došli do lekara pa usput svratili da pazare. zato se gadiš.

ona idea/krim je dno, ništa živo nema al zato ima neke glavolomne stepenice, dušu dale da se slomi vrat.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Očistilo parking preko puta zvaničnog buvljaka, nema više onog divljeg buvljaka. Ograđeno, čuvari, itd... Jesu tu planirali da premeste autobusku stanicu ili na mesto makete Terazija?

Link to comment

Očistilo parking preko puta zvaničnog buvljaka, nema više onog divljeg buvljaka. Ograđeno, čuvari, itd... Jesu tu planirali da premeste autobusku stanicu ili na mesto makete Terazija?

jesu. nekad.

Link to comment

a taman je proradio taj buvljak, dosta je ljudi prodavalo stvari prošlih vikenda.

 

u Oml. Brigada, suzili put, raskopali i sada nigde radnika niti mašine. 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

i sada,

nego maštaju da će preduzeće "Beogradske autobuske stanice" AD sama finansirati novu zgradu i preselenje ^_^

Nema brige , sve ćemo to MI finansirati, na kraju krajeva...
Link to comment

i sada,

nego maštaju da će preduzeće  "Beogradske autobuske stanice" AD sama finansirati novu zgradu i preselenje  ^_^

 

Videh u subotu iz tramvaja da je na strani parkinga u Jurija Gagarina postavljena tabla, kakva se obično postavlja na gradilištu. Nisam mogao da pročitam sadržaj, jesu li tu naškrabali nekakve rokove, brojeve građ. dozvola, imena odgovornih za gradnju i nadzor itd?  

Link to comment

Očistilo parking preko puta zvaničnog buvljaka, nema više onog divljeg buvljaka. Ograđeno, čuvari, itd... Jesu tu planirali da premeste autobusku stanicu ili na mesto makete Terazija?

 

trajace to par dana a onda ce poceti opet da dolazi covek po covek i djubar po djubar dok se opet nakupi nekoliko tona djubreta

 

taj plac je ustvari jedina prava maketa srbije koja odgovara realnosti srbije

Edited by Pontijak
Link to comment

trajace to par dana a onda ce poceti opet da dolazi covek po covek i djubar po djubar dok se opet nakupi nekoliko tona djubreta

 

taj plac je ustvari jedina prava maketa srbije koja odgovara realnosti srbije

i ja se tome nadam :D

Link to comment

Nisam uspeo jutros da vidim lokaciju makete Terazija, je l' tamo još uvek raste džunglino mladunče?

 

pa lokalicja izgleda kao da se sprema snimanje planeta majmuna sedmi deo: majmuni i srbi protiv homo sapiensa. istina nema par tona djubreta ali plac sve sa tragovima makete fontane deluje bas onako za taj film

 

 

 

i ja se tome nadam :D

 

ustvari ne smeta meni sto je to na pola km od moje betonjerke jer kada zadjem iza coska kao da je sto kolometara daleko od mene ali gledam to dva puta svaki dan i zaprepascuje me kako djubar koji preostane od djubra za prodaju raste i raste + milioni plasticnih kesa koje su tamo amo, depresivna mi ta slika, ruzna mi ta slika, zato i kazem da je to jedina maketa srbije koja ima veze sa realnoscu srbije. mi smo drzava djubriste sa drzavljanima nevoljnicima koji skupljaju djubar i prodaju djubar da bi ga drugi nevoljnici kupovali. meni je najtuzniji deo tog buvljaka pokusaj samoorganizovanja u smislu ciscenja placa popodne, nema to veze sa oficijelnom gradskom cistocom nego su to organizovali ljudi koji su pravom vestijeg i jaceg zauzeli parcad bivseg parkinga, naravno da samoorganizacija na odrzanju nekog komunalnog reda ne daje gotovo nikakve rezultate u smislu da se parcela na kojoj se prodaje ocisti ali sa strane se taj djubar nagomilava sto mi je jos jedan plus da je taj plac jedina prava maketa srbije jer se prakticno na svim nivoima drzave srbije radi isto tako

 

edip: e da, proletos sam nasao neke stare dzepne satove koji su bili zatureni u nekom sanduku u stanu, neke nemacke i swiss marke, uglavnom polupokvarene ali tiktakacu sa manom pokazivanja netacnog vremena i bilo mi zao da ih frknem u kantu i kada sam isao na posao prosao kroz plac buvljak i cim sam video da neko prodaje starudiju takvog tipa ja mu dao to jer ce valjda naici neko koga pokvarene tikatakalice interesuju, covek mi rekao hvala, dovidjenja, dovidjenja

Edited by Pontijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...