Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

zapravo uživo izgleda odlično, meni makar

 

Da, u realnosti tj uživo izgleda bolje, to stoji

 

 lepo se vidi iz voza dok se priblizava PiccadillyOxford Road station...

 

:fantom:

Edited by MancMellow
Link to comment

pa jeste obrađivana ali nije render, iz realnosti je.

pa to sam mislila. napeglano, kao render.

 

Да ли се скупљају неки примати испред тог монолита?

Цела сцена изгледа као "Одисеја 1801."

bukvalno.

 

meni strashno, neko odsustvo smisla.

Link to comment

Jeste se neko igrao ali je slika prava, slikano je negde tamo iza kanala i Deansgate stanice. U pozadini se vide bivša Great Northern železnička stanica i nova zgrada National Football Museum-a. Tamo iza je centar grada.

 

Kao što rekoh, meni to uživo izgleda dobro. Uopšte, odlično spajaju modernu arhitekturu i industrijsku iz XIX i s početka XX veka.

Link to comment

Fini ljudi, ne povracaju bilo gde nego pazljivo da ne prave nered.

 

Ko je doživeo petak veče u Engleskoj, taj je video kako izgleda sumrak civilizacije.

Link to comment

Ko je doživeo petak veče u Engleskoj, taj je video kako izgleda sumrak civilizacije.

ne znam, ja sam videla taj njihov sumrak autsorsovan u 4 sabajle na rodosu. nekako mi je bilo dosta jasno ^_^

 

 

glede ovog monolita, legne ta arhitektura vremenom, nije problem, svejedno bude stvar vizuelne navke. kao shto ce spomenik dzambilu dzabajevu, velikom poeti brackog kazahstana, mojoj deci da bude neka regularna tachka novog beograda. vidimo se kod dzambila :D

Edited by gospa buba
Link to comment

glede ovog monolita, legne ta arhitektura vremenom, nije problem, svejedno bude stvar vizuelne navke. kao shto ce spomenik dzambilu dzabajevu, velikom poeti brackog kazahstana, mojoj deci da bude neka regularna tachka novog beograda. vidimo se kod dzambila :D

 

Нема шансе да постане регуларна тачна, ту скоро нико не пролази.

Али зато споменик Хејдару Алујеву на Ташу...

 

Link to comment

hmm mislim da grešiš. prolazio pre neki dan tuda i vidim rendom ljude koji sede na onim klupicama ispred i odmaraju čitajući novine

često se tu neko muva u ono penzionersko vreme 11-14

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...