Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

a slovenci su katolici -_-

 

 

za nas bi, realno, sevap bio da nas zapravo putin razvali. poshto nismo samo govna, nego jedan nov kvalitet u tom svetu.

Edited by gospa buba
Link to comment

pa to nije u slavu zlocina, nego partizana.

 

svinjarija par ekselans. i cepurin se slaze sa mnom i sa bubom :D

 

 

 

Čepurin je istakao da je danas pobedila pravednost i dodao da su Tolbuhin i Ždanov, komandanti Crvene armije, već imali svoje ulice u centru Beograda, ali da su ti nazivi "iz nejasnih razloga ukinuti". 

 

 (sad sam shvatila da je cepurin ambasador u sloveniji, onda bi ga pogrdno zvali cefurin  :D)

 

 

zna se gde su tolbuhinova i zdanova.

 

mene pola ljudi ne razume kad kazem trg marksa i engelsa, belo gledaju kad kazem mose pijade, a  s novom tolbuhinovom il u zdanovljevljevljevom ni sama necu biti sigurna na koju cu stranu krenuti :D

Edited by darling
Link to comment

pa to nije u slavu zlocina, nego partizana.

Naravno, al kad god cujem Pohorska ja se setim ove price.

 

Vidim sad da je jedan od ubica vec uveliko napolje a drugi se zali sto guli 40 godina i igra plejstejsn sa ortacima. Pvrvobitno su osudjeni na smrt al su pomilovani.

Link to comment

pa to nije u slavu zlocina, nego partizana.

 

Katamaran misli na dvostruko ubistvo u Pohorskoj, decembra 1993.

I meni je to bila prva asocijacija, dok nisam saznao po čemu je ulica dobila ime.

Link to comment

pa to nije u slavu zlocina, nego partizana.

 

svinjarija par ekselans. i cepurin se slaze sa mnom i sa bubom :D

drago mi je da ne zaboravljaju. nas ce ovo sedenje na 2 stolice mnogo da koshta. prosto, ne umemo da sedimo ni na jednoj -_-

Link to comment

drago mi je da ne zaboravljaju. nas ce ovo sedenje na 2 stolice mnogo da koshta. prosto, ne umemo da sedimo ni na jednoj -_-

Svojevremeno sam negde procitao navodni Cercilov citat na tu temu. Najopasnije je ici sredinom ulce jer rizikujes da te udari auto iz oba smera. Posle nigde nisam uspeo da iskopam potvrdu da je to Cercil rekao i to me vec godinama nervira.

 

edit: ovo je najpribliznije sto uspevam da izguglam

 

We know what happens to people who stay in the middle of the road. They get run down.

  • In the Observer, 6 December 1953.

 

https://en.wikiquote.org/wiki/Aneurin_Bevan

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...