Jump to content

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

16770121605806073f18e07072059940_w640.jp

 

 

Beograd -- Kula u bloku 65 dobila dozvolu. U toku su pregovori sa nekoliko hotelskih grupacija zainteresovanih za projekat.

Projekat stambeno-komercijalnog kompleksa u bloku 65 na Novom Beogradu podrazumeva gradnju preko 150.000 kvadrata stambenog, komercijalnog i poslovnog prostora.

 

Ako dobro razumem, neka nedefnisana kula je dobila dozvolu ili je to samo promena neke regulative da se sme graditi više od XY spratova ?

Link to comment

Ma to je onaj soliter što, neko reče ovde, sele ga ko cigane čergare...

Video pre par nedelja da na travnjaku ispred Tehnomanije "buše" građevinarci nešto...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

prema renderu ovo je preko puta Gvera, odnosno u onom delu Airport City-ja koji je već godinama ograđen i zatvoren

 

meni se cini da je jos malo ka opstini, tj negde ispred tehnomanije...

u svakom slucaju - al` ce se uklopi  :0.6:

Link to comment

mislim da je ovo tačno ispred tehnomanije, reklo bi se blago dijagonalno od gvera, ali je to par metara, teško da se može videti ovako, samo mi deluje logičnije da je tamo.

 

ne mogu staviti i kulu i ovu pored zgradu ispred airport citija, a i to ograđeno je verovatno vlasništvo airportsiitija

Edited by Lezilebovich
Link to comment

mislim da je ovo tačno ispred tehnomanije, reklo bi se blago dijagonalno od gvera, ali je to par metara, teško da se može videti ovako, samo mi deluje logičnije da je tamo.

 

ne mogu staviti i kulu i ovu pored zgradu ispred airport citija, a i to ograđeno je verovatno vlasništvo airportsiitija

Ma tehnomanija je. Za sada. To treba da gradi isti onaj koji gradi i west65 on je kupio celu tu parcelu. Zgrada u kojoj je tehnomanija je "privremeni objekat" i trebala je da bude srušena odavno...
Link to comment

Такав је био пројекат за West 65 од почетка.

Малтене сваки нови пројекат овог типа има неки фалус у свом рендеру, који ће да направе ако буде некад пара.

Иначе су лепо направили рендер да се не види пруга на 100 метара, а између пруге пут Бежанија - мост на Ади.

 

Докторе,

где од свих објеката тамо нађе да ти је референца Гверо?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...