Jump to content

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Pa presekli su rasksnicu t.bunar-studentska kod Džakarte, postavili metalni mostić. Studentsku zatvorili, pa sad 10 linija gsp-a ide preko tog mostića brzinom od 5km na sat

to je ništa u odnosu na to kako su izgledali isti radovi na uglu omld.brgd i bulzođ
Link to comment

predsednici opština koji nemaju političku pozadinu u gradu su ikebane

Kako sve ide predsednici opština će biti ikebane. Koliko sam ja shvatio u BG se sve ubrzano centralizuje i oduzimaju se ingerencije od GO , znaće neki forumaši bolje. Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Kako sve ide predsednici opština će biti ikebane. Koliko sam ja shvatio u BG se sve ubrzano centralizuje i oduzimaju se ingerencije od GO , znaće neki forumaši bolje.

За сада узети пословни простори. Најављује се нови закон о гл граду већ 2 године са великом децентрачизацијом, али ништа од тога

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Znači ovo u BZĐ je parkiraš se, platiš i nemaš ograničenje vremensko?

tako mu dodje....

 

parking će se plaćati radnim danima od 8 do 17 časova i subotom od 8 do 14 časova na Novom Beogradu,a u Zemunu od 8 do 21 čas radnim danima i subotom od 8 do 14.

Link to comment
  • 2 weeks later...

užurbano se privode kraju pripreme za otvaranje spomenika žabajevu. nakalemili su glavu na onaj postament. štos mene tiče mogao bi da bude i džingis kan, ili kublaj kan. nema razlike

 

:fantom:

Link to comment

užurbano se privode kraju pripreme za otvaranje spomenika žabajevu. nakalemili su glavu na onaj postament. štos mene tiče mogao bi da bude i džingis kan, ili kublaj kan. nema razlike

 

:fantom:

Sutra u 13.30 planiraj evakuaciju na rez položaj....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...