Jump to content

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ма јок.Тај иза сава центра није.Тамо мало ближе сајмишу и иза хајата мање више јесте али последица попуњености тог паркинга мислим да су фирме у околини.Мада шта логично можеш да очекујеш од будала на власти.

Nismo se reazumeli, meni je iza Sava centra ceo parking, a ne bukvalno baš iza SC...

 

Kolilo puta sam parkirao kod mosta, pa onda šipčio do kraja ulice jer nema bliže... Bude popunjeno iza hajata i dole do kraja, uvek posle 10, a to je vreme kad najčešće idem kod klijenta...

Link to comment

ljudi cela polemika je totalno sumanuta, tu parkingu nije mesto, tacka. Pored je i decje igraliste, sad ce biti obogaceno smogom. Pa koja je poenta zivota na Novom Beogradu ako umesto zelenila gledas u parkirane automobile. Parking servis bi trebalo da gradi infrastrukturu i sistemski resava ovo a ne kampanjski. Umesto da rasterecuju grad od automobila oni ga pretrpavaju njima. Mi smo narod operisan od estetike i lepog, kod Fontane neki shaban sto drzi sarajevski cevap parkira kola pored svog kioska, e u sred Beograda. Mars u svoje selo pa tamo radi sta hoces.

Link to comment

Nismo se reazumeli, meni je iza Sava centra ceo parking, a ne bukvalno baš iza SC...

 

Kolilo puta sam parkirao kod mosta, pa onda šipčio do kraja ulice jer nema bliže... Bude popunjeno iza hajata i dole do kraja, uvek posle 10, a to je vreme kad najčešće idem kod klijenta...

 

 

Капирам.То је логична последица када будале сазидају зграде без и једног јединог паркинг места,а верујем да су могли и неку подземну гаражу да направе.

 

 

 Parking servis bi trebalo da gradi infrastrukturu i sistemski resava ovo a ne kampanjski.

 

Ко је икада имао посао са паркинг сервисом може да схвати да су тамо запослили један огроман број идиота (причамо о руководећем кадру),са јединим циљем да олошима који су на власти донесу што више пара.

Број идиота запослен у паркинг сервису је невероватан,ако очекујеш да ће они нешто системски да реше онда се грдно вараш.

Они су паразитски систем.

Link to comment

Parking servis 85% svojih prihoda daje Gradu, info od lika koji radi tamo. A ovo sa parkinzima je tek pocetak i to ne samo po NBG.

Ma da je samo to: po sredi je, i to je sustina problema parkiranja koja ce doci glave Beogradu kao gradutm - parkiranje i sve oko parkiranja se u Beogradu i sire tretira kao privredna delatnost od koje se ocekuje profit, a ne nacin da se, kako-tako, pokusaju da rese saobracajni problemi koji su sve nereseviji.

Link to comment

Mislim da je grad centralizovao prihode od svega. I uplate za vrtiće idu u budžet grada pa im grad da para koliko misli da treba. Od decembra i opstinski poslovni prostori nemaju više svoj prihod nego sve u grad.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Zeznuo sam se danas (dva puta :isuse: ) i prošao autom kroz raskrsnicu kod policije (Omladinskih brigada i bul. Z. Đinđića).

Kataklizma.

Razvlače neke kablove podzemno valjda, od studenjaka pa do nempojma kuda...

Link to comment

Ма нешто га тупе и тамо између белвила и бувљака.И ту су затворили улицу и нешто ископали.

Link to comment

Zeznuo sam se danas (dva puta :isuse: ) i prošao autom kroz raskrsnicu kod policije (Omladinskih brigada i bul. Z. Đinđića).

Kataklizma.

Razvlače neke kablove podzemno valjda, od studenjaka pa do nempojma kuda...

ja se svaki dan zajebem. i to po dva puta.

to su budže nešto celom dužinom bzđ-a

možda su optički kablovi

:unsure:

Link to comment

Ма нешто га тупе и тамо између белвила и бувљака.И ту су затворили улицу и нешто ископали.

Ne tupe ga već izlivaju betonske temelje pa stubove za mostove buduće denivelisane raskrsnice u okviru nastavka UMP-a.

Ulica Đorđa Stanojevića je zatvorena do 31.08.2016. a završetak svih radova do 31.12.2016.

 

Izvođač radova solidan, vidljivo je napredovanje u radovima gledano hronološki, radnici čak nose šlemove i prsluke.

Šta smo sve imali od sadašnjih investitora (grad Beograd), ovo je uopšte nije loše, ako ovako nastave ispoštovaće rokove.

Link to comment

Vuku kablove od onog velikog trafoa na Bezaniji, preorase Novi Beograd, izgleda da nema potrebnog napona u Sumadiji. Placamo mi, poreski obveznici. Cijena, prava sitnica.

 

Sent from my E2303 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...