Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

znam da ima problema sa parkingom. :)

 

mada ako zoniraju blok, za stanare ce taj problem biti manji. samo cemo, jelte, morati tu komociju da platimo. svakako izgleda da taj novi parking nece doneti nista dobro. :)

 

edit

ako ne zoniraju blok, bice isto kao i pre nego sto su parking napravili, jer tu nece parkirati niko. :D

Pa neće ceo blok nego samo uz bulevare
Link to comment

pa znash shta, vec smo prichali o tome, pustish druge da naprave problem, a onda ga reshavash tako shto uzimash ustupke od prvih. meni to ne deluje <_<

 

neka ukopavaju -_-

Link to comment

Izmedju zgrada i tako ima jako malo mesta, pogotovo ako krene zona uskoro. Jedan obican rodjendan u decijoj igraonici napravi haos isto kao utakmica ili koncert u Areni.

Verovatno ce prodavati mesecne karte kao sto ima po centru grada, pogotovo ako zoniraju i novosagradjene parkinge. Za sada nisu,mozda za vikend i to bude.

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

pa ok, onda ce biti isto kao i pre nego sto su parking napravili. :D

Pa neće, jer će svi da jurnu među zgrade prvo, pa tek onda ako baš mora, na zonirano...
Link to comment

pa to i ja kazem. bice isto posto tu pre nego sto su napravili parking nije moglo da se parkira, parkirace ljudi, kao i ranije, samo u bloku.

Edited by nenad
Link to comment

Откад су ту направили паркинг, долази гомила људи да остави ауто и продужи бусом до центра. Зато и поред нових места по дану је тешко (додуше лакше него пре) да се нађе паркинг.

Link to comment

Откад су ту направили паркинг, долази гомила људи да остави ауто и продужи бусом до центра. Зато и поред нових места по дану је тешко (додуше лакше него пре) да се нађе паркинг.

Ma znatno je lakše sad naći parking nego ranije, baš znatno... Nekad sam tražio i po pola sata, bilo gde... Sad, neretko biram gde ću stati... A to da,će da zoniraju bio sam siguran, još kad su gradili...

 

Nego, kad će zonirati parking iza Sava centra? Mislim, greota je da se ne uzme kinta... :fantom:

Link to comment

Што би зонирали празан паркинг.

i ja sam juche pomislila.

 

jer su geniji urbanizma, organizacije i ekonomije i svega.

Edited by gospa buba
Link to comment

Нисам скоро туда пролазио у радно време, али пре изградње паркинга у бул. Зорана Ђинђића је тај паркинг био пун скоро до моста.

Прво што ми је пало кад сам видео да су попунили нови паркинг је да су се сви оданде преместили.

Link to comment

i ja sam juche pomislila.

 

jer su geniji urbanizma, organizacije i ekonomije i svega.

 

Управи си наравно.Што рече ти у једном од предходних постова пустиш друге да направе проблем...

 

Мени је стварно то интересантно што недостатак паркинга решавају зонирањем и наплатом.

Link to comment

Што би зонирали празан паркинг.

Pa u radno vreme, neretko je do mosta sve popuni...

 

Zašto da gube lovu?

Link to comment

Ма јок.Тај иза сава центра није.Тамо мало ближе сајмишу и иза хајата мање више јесте али последица попуњености тог паркинга мислим да су фирме у околини.Мада шта логично можеш да очекујеш од будала на власти.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...