Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

lajf centar, negde oko sava centra. ne znam uslove, nisam nikad bila, ali upoznala 2 izuzetna instruktora. da sam blize ishla bih tamo. i da mi je do joge ^_^

 

izgleda da su se neshto selili :unsure:

 

hotel jugoslavija dakle. skupi da umresh :(

hvala, malo me mrzi da se cimam cak tamo  :blush: mada, mozda i odem ako su dobri, ionako ne planiram da se zadrzavam, potrebno mi je da savladam osnove, pa cu dalje polako sama. Sem toga, nemam nameru da vezbam nesto sto nije dostupno svakog dana i ujutru i uvece kako bi mogla da idem kad hocu i ne propustam nista i da ne bih morla da zrtvujem odredje dane rezervisuci h samo za jogu, a i ovako nikad ne znam kada radim. sram ih bilo, trning za specijalce kosta 2500 svaki dan 4 sata, a oni nisu sposobni da organizju jogu svaki dan. ovi tvoji su jos i dobri, imaju svakog radnog dana, cas 400 din :)

 

 

Ma kakva joga kakvi bakrači. Što kaže Petar Božović postoji nešto što se zove naše podneblje. Možda joga pomogne nekom liku iz Indije ali nama i naše™ tihovanje čini čuda.

Ankaa, znači tihovanje, pa malo post i super ćeš da se osećaš. Pusti te sekte, to nema zapisano u našem DNK-u. Još će da te namame da prodaješ one skupe usisivače  :fantom:

 

hvala ti na savetu, nisam ja od tih sto idu zbog anksioznosti, nesadjenosti i sl. ja bih da idem samo zbog fizickog zdravlja, a njihova filozofija mi nije strana da bih zastranila :)

Edited by Ankaa
Link to comment

:Gangula bot:

Danas se završava posao na NBG

Biće garant i uključenje u bg hroniku...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

:Gangula bot:

Danas se završava posao na NBG

Biće garant i uključenje u bg hroniku...

 

....shit has hit the fan...

Sa SRS, SNS ili DJB?

Link to comment

raskopalo i omld. brgd tamo kod petoševića izgleda pripremaju teren za nastavak novoh mosta do tbunara

što će nadam se smanjiti gužvu u jurijevoj koja je abnormalna

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

raskopalo i omld. brgd tamo kod petoševića izgleda pripremaju teren za nastavak novoh mosta do tbunara

što će nadam se smanjiti gužvu u jurijevoj koja je abnormalna

O pa ima tome ihaaaa...

Već su prešli na onaj deo ka Tošinom mislim da su pravcem pored ITM-a počistili i pored west65 počupali drveće. Stavili su ogradu pravcem kuda će da ide ta saobraćajnica. E sad kojim će tempom dalje videćemo....

Link to comment

U bulevaru Zorana Djindjica od Milentija Popovica do bulevara Umetnosti je zonirano, plava zona. Jos uvek nema tabli sa cenama i sl,. ali je zonirano, obelezeno.

 

Znaci sklanjanje zelenila i pravljenje parkinga nije bio cilj da se napravi plava zona, nego ce svi ostali parkinzi uz ulicu biti zonirani, a ovo stu su najnovije napravili mozda i nece.

 

Sto opet znaci da cemo imati ogroman problem za parkiranje, jer inace nema mesta za parking, pa cemo morati da kupujemo mesecne karte da bi se parkirali ispred sopstvene zgrade,kao sto vec rade po centru grada.

Link to comment

U bulevaru Zorana Djindjica od Milentija Popovica do bulevara Umetnosti je zonirano, plava zona. Jos uvek nema tabli sa cenama i sl,. ali je zonirano, obelezeno.

 

Znaci sklanjanje zelenila i pravljenje parkinga nije bio cilj da se napravi plava zona, nego ce svi ostali parkinzi uz ulicu biti zonirani, a ovo stu su najnovije napravili mozda i nece.

 

Sto opet znaci da cemo imati ogroman problem za parkiranje, jer inace nema mesta za parking, pa cemo morati da kupujemo mesecne karte da bi se parkirali ispred sopstvene zgrade,kao sto vec rade po centru grada.

 

kako cemo imati problem za parking ako zoniraju ceo blok? to sto cemo morati da placamo je druga stvar. :) veci bi problem bio da zoniraju samo taj parking. 

Link to comment

kako god okrenesh bice problem. nije ideja da se ima parking ni da ikom bude prijatno ili korisno, nego da se uzmu pare. banka ce da ti se parkira pod prozor, a ti cesh da kupujesh kartu za ulicu, eto tako ce da bude.

 

pri tome nisi u centru grada, nego u glupom novom beogradu <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Pa to...

Ako sam dobro razumeo oni će da zoniraju ovo uz ulicu. Što znači lov na parkinge ispred zgrada...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

pa naravno da ce da zoniraju. to ce da zvri prazno, a oko zgrada ce da kukaju. a onda ce da im kazu da se sele u 3 lepe ako nisu za grad, jer tako je u gradu -_-

Link to comment

znam da ima problema sa parkingom. :)

 

mada ako zoniraju blok, za stanare ce taj problem biti manji. samo cemo, jelte, morati tu komociju da platimo. svakako izgleda da taj novi parking nece doneti nista dobro. :)

 

edit

ako ne zoniraju blok, bice isto kao i pre nego sto su parking napravili, jer tu nece parkirati niko. :D

Edited by nenad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...