Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Pa roknut je džip baji koji je bio u teretani. Zanimljivo da se gura priča o juriću, a džip ekspresno odnesen sa lica mesta...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

A ja baš razmišljam kako bomba pod jugić, šta je neko ko ima jugića mogao da uradi da postigne bombu...

 

lubenička mafija, oni ganjaju frizirane jugiće sa zlatnim kvakama i pikslama - ali neće pobediti državu  :fantom:

Link to comment

Sada stoji samo poluizgoreli jugić i još jedan poluizgoreli beli automobil pored njega. Asfalt je crn u krugu od par metara oko njih. Interesantno je da su oba automobila bila parkirana na 5m od teretane.

 

nije valjda da autom, dzipom, dolazi do onog raspalog raspada od teretane :D Edited by morgana
Link to comment

Znam ljude koji automobilom idu do pijace u bloku 44, par stotina metara vazdušnom linijom. 

 

edit: Tu je dosta ljudi dreždilo 1999,  teretana je prefarbano atomsko sklonište. 

Edited by bigvlada
Link to comment

Znam ljude koji automobilom idu do pijace u bloku 44, par stotina metara vazdušnom linijom.

 

edit: Tu je dosta ljudi dreždilo 1999, teretana je prefarbano atomsko sklonište.

A tek su mi šampioni oni koji u jurija Gagarina ostave kola parkirana u bus traci , kao saću časkom...
Link to comment

posle se bunite kad prave parking

nikad udovoljiti

:fantom:

Pa naravno da ima mesta na parkingu,ali stoka je lenja. Ali treba "ispoštovati realnost". Mogao bi parking u sred pijace.
Link to comment

A tek su mi šampioni oni koji u jurija Gagarina ostave kola parkirana u bus traci , kao saću časkom...

 

Ne, šampioni su oni koji dovode decu na hokej, parkiraju pored hale i voze trotoarom. Drskiji pokušavaju i da trube. 

Link to comment

Ne, šampioni su oni koji dovode decu na hokej, parkiraju pored hale i voze trotoarom. Drskiji pokušavaju i da trube.

E da i to... A mi ovde kukamo , a znamo da kada bi se to sve zalilo asfaltom i iscrtao parking, svi oni bi se skroooz drugačije ponašali!
Link to comment

koji je najbolji joga studio ovde?

 

lajf centar, negde oko sava centra. ne znam uslove, nisam nikad bila, ali upoznala 2 izuzetna instruktora. da sam blize ishla bih tamo. i da mi je do joge ^_^

 

izgleda da su se neshto selili :unsure:

 

hotel jugoslavija dakle. skupi da umresh :(

Edited by gospa buba
Link to comment

Ma kakva joga kakvi bakrači. Što kaže Petar Božović postoji nešto što se zove naše podneblje. Možda joga pomogne nekom liku iz Indije ali nama i naše™ tihovanje čini čuda.

Ankaa, znači tihovanje, pa malo post i super ćeš da se osećaš. Pusti te sekte, to nema zapisano u našem DNK-u. Još će da te namame da prodaješ one skupe usisivače :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...