Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ogromna je tu bila kinta, dnevni pazari su bili debelo milionski

Prihod je gotovo isključivo gotov novac, zato su i ovakvi lanci uvek bili mamac za muljatore. Ona hrvatska tranziciona lopina Kutle je jedan od većih poslova odradio sa Tiskom, to je ondašnja varijanta Štampe. 

Link to comment

mene nocu izludjuje buka sa, pretpostavljam, nekog splava. teski narodnjak, do 5 ujutru. kako li je tek onima u bloku 45 ili 70?

 

sad ne mogu da gledam od umora. jebo im pasmater.

Ka u 45-om ih čujem ali da budem iskren nikad me nije sprečilo da spavam, prosto mi je takav san. Da me nervira samo postojanje takve galame posle recimo 01 h, to naravno....
Link to comment

kako li je tek onima u bloku 45 ili 70?

 

 

u trospratnicama i cetvorospratnicama uz sam nasip buka je prakticno zanemarljiva jer zbog male visine te zgrade imaju zastitu od buke - stiti ih sam nasip i pojas zelenila uz reku.

najgore je u visespratnicama u tim blokovima i to narocito onim stanovima u njima koji su okrenuti ka savi. tamo buka stize delom i sa savskog keja, a dobrim delom i sa ade (nekad zna da se uveze miks sa vise lokacija pa se dobija bucna kakofonija). pogotovo vikendom kada muzika tresti do ranog jutra.

Edited by Bane5
Link to comment

dada, slicno je i u herceg novom, muzika se cuje na najneibicnijim mjestima, ne nuzno vezano samo za udaljenost od izvora.

odoh sutra nazad u ljetovaliste da se naspavam, tamo imam srece s pozicijom, poslije ponoci nema buke.

Link to comment

u trospratnicama i cetvorospratnicama uz sam nasip buka je prakticno zanemarljiva jer zbog male visine te zgrade imaju zastitu od buke - stiti ih sam nasip i pojas zelenila uz reku.

najgore je u visespratnicama u tim blokovima i to narocito onim stanovima u njima koji su okrenuti ka savi. tamo buka stize delom i sa savskog keja, a dobrim delom i sa ade (nekad zna da se uveze miks sa vise lokacija pa se dobija bucna kakofonija). pogotovo vikendom kada muzika tresti do ranog jutra.

Valjda dvospratnicama...
Link to comment

mene nocu izludjuje buka sa, pretpostavljam, nekog splava. teski narodnjak, do 5 ujutru. kako li je tek onima u bloku 45 ili 70?

 

sad ne mogu da gledam od umora. jebo im pasmater.

 

И ја сам у 64-ом заспао уз Ацу Лукаса такође са тог сплава.

Искрено немам проблем да заспим али ако се настави овако,можемо да се организујемо да купимо зољу и решимо проблем.

Edited by Блок_64
Link to comment

moze zolja, a moze i jak i iznenadan pjesadijski napad!

meni ona buka bas smeta za zaspivanje, vjerovatno tim i vise sto je muzika jeziva.

sljedeci put uzimam cepice za usi, valjda ce odraditi posao.

Link to comment

pa ljudi imat smartphone-ove, pa lepo snimite i posaljete na mail npr studiju b ili okacite na net, malo da se vidi i alarmira neko ko bi trebao da reaguje

Link to comment

A studio Bot ce jedva da doceka da se bori za prava gradjana...

 

Ceo BG odzvanja. Cini mi se da je ove godine gore od prethodnih i opet su poceli i kod mene da se cuju al srecom jos uvekm retko. Subota noc se prilicno redovno cuju al prestanu do 1-2.

 

U stara "dobra" vremena sam leti slusao fristajler par puta nedeljno do 5 sati ujutro  :ph34r:

 

Splavovi su zlo.

Link to comment

Cim je Gorance obecao resavanje problema buke mogli smo da pretpostavimo da BG postaje velika diskoteka na otvorenom.

 

A smrdljiva komunalna policija. Jedno vece su ljudi masovno zvali zbog fristajlera (znam po fb stranici Beogradjani protiv nocne buke) a govnari su svima iznenadjeno odgovarali da su prvi koji su pozvali da se zale. A pola grada odzvanja.

Link to comment

moze zolja, a moze i jak i iznenadan pjesadijski napad!

meni ona buka bas smeta za zaspivanje, vjerovatno tim i vise sto je muzika jeziva.

sljedeci put uzimam cepice za usi, valjda ce odraditi posao.

 

Никако пешадиски препад када је музика гласна.Тада смо у мањини,а и гости су вероватно у то доба пијани и  дрогирани.

Мада увек можемо да исечемо кабал са струјом или да дођемо преко дана.

Ово је болесно.са овом музиком и проклетим ватрометом свако вече.

Link to comment

Splavovi su zlo.

+1

 

Pucnjava kod splava: Vođa navijača ranio mladića?

Autor: mondo.rs

Zdravko B. (19) ranjen je noćas u pucnjavi koja se dogodila ispred beogradskog splava "Laguna" na Savi, u blizini Starog sajmišta, javljaju mediji.

U njega je jedan napadač ispalio nekoliko hitaca iz pištolja, od kojih ga je jedan ranio u nogu.

Napadač je evidentiran kao vođa navijačke grupe i ubrzo nakon pucnjave je uhapšen i priveden na saslušanje, nezvanično saznaje "Kurir".

Oružje iz kog je pucao bacio je u Savu i u toku je potraga za istim.

Ranjeni mladić je prevezen u Urgentni centar gde su mu povrede sanirane.

 

 

 

"Navijaci" malo ratuju za teritoriju. business as usual

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...