Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

zar taj moj kiosk nije ona ex štampa što se onomad cane baktao sa njom

:unsure:

 

jeste, da! izletelo mi iz nekog spajza u mozgu da ispod logoa moj kiosk sitnijm fontom pise stampa! e sad, ciji je moj kiosk to vec pojma nemam

Edited by Pontijak
Link to comment

Bokani su bili prvi privatni vlasnici, posle države, pa bokan ubijen, onda je uleteo čika Šarić sa Jestrovićem, pa Wac, pa ih oterao prepodobni Dinkara, na kraju su završili u rukama Centroproma, a cenrtoprom u rukama nestlea

Link to comment

Štampa je ogroma, i jako bogata firma bila.

 

pa jeste, koliki je to promet, svako po paklo duvana, grickalice i ostale andrmolje tipa koka kole konzerve piva koje se uzimaju u kioscima...

Link to comment

ta priča o kioscima i za film™

kako su sjebani prodajni lanci politike, borbe i štampe

 

e

2pontijak

nisi ni svestan koja je lova u pitanju. ja kao srednjoškolac radio u kiosku mesec dana. lebe mekani :o

love ko salate svaki dan. na dnevnoj bazi za paklu, dve najskupljih cigara + piće dva uveče u kafiću. a sve legalno, nisam dinar oštetio firmu

-_-

 

bio sam don trafikante

:nobles:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

pretpostavljam da je velika kinta, eto recimo moj kiosk u kraju su do sada cetiri puta pljackali i kako rekose prodavci nikada nije bilo manje od 30ak hiljada u kasi, pljacke uvek naravno u vecernjim casovima pred zatvaranje

Link to comment

A ni ovaj srednji deo nisu zavrsili kako treba :isuse:

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

deluje da postavljaju/menjaju neke cevke

 

no i u bulmihpup prave one uvučene slivnike. u čem je fora sa njima? brže otiče voda, ne akaju se pneumatici?

a to da će neko da namlati lovu u to sam siguran. ko onomad u gandijevoj kad su pravili biciklističku stazu farbali trotoar u crveno dva puta u dve godine

:isuse:

Link to comment

mene nocu izludjuje buka sa, pretpostavljam, nekog splava. teski narodnjak, do 5 ujutru. kako li je tek onima u bloku 45 ili 70?

 

sad ne mogu da gledam od umora. jebo im pasmater.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...