Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Teska muljaza imho, pre izgradnje bila organizovana "peticija gradjana" ispred Maksija u 21. i 22. bloku. Sve aktivisti SNS, to posle predstavili kao inicijativu gradjana Novog Beograda za novim parkingom.

Link to comment

Oni su nešto poludeli sa tim radnim vremenima. Od 01.07 običan maxi u četvorospratnicama kod okretnice 68 radi 24h....

Cebim da će uveče da se klinci obeznanjuju ispred samiške pa onda na kej...

 

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

delez krenuo u akciju ubijanja konkurencije kioska jer ipak ima jeftiniji alkohol nego sto je u kioscima

Pa to ima logike...

Inače meni uvek bio rebus kako niko nije parkirao trafiku tu na okretnici u Gandijevoj. Ziher kinta od prometa....

Sad je gotovo ako ovo potraje...

Link to comment

Pa to ima logike...

Inače meni uvek bio rebus kako niko nije parkirao trafiku tu na okretnici u Gandijevoj. Ziher kinta od prometa....

Sad je gotovo ako ovo potraje...

sto metara dalje ima lom od strova koji rade non stop

 

jery taj maxi tamo gde je bila srbijanka?

Link to comment

sto metara dalje ima lom od strova koji rade non stop

 

jery taj maxi tamo gde je bila srbijanka?

Pa ne baš 100 m al ajde...

Da srbijanka kod terena...

Sad će noćni basket da procveta...

Link to comment

a za to o ubijanju konkurencije imam primer iz belvila: postojala je u onom delu kod doma zdravlja jedro mala lepa radnjica, str, jako ljubazni ljudi tu radili, 30-ak metara dalje je moj kiosk firma, imali promet i jedni i drugi i onda pre izvesnog vremena moj kiosk otvori lokal pored te str i sta mislite, ko je na kraju pukao i morao da okonca posao?

Edited by Pontijak
Link to comment

E ali to sa corner shopovima je neka muljaža garant!

Na dve lokacije sam svedok otvaranja corner shopova i gašemnja istih za godinu-godinu i po...

Mislim alooo

A taj moj kiosk je futura plus ?

 

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

gle cuda, nikada nisam obratio paznju ciji je moj kiosk ali da ih ima svuda, ima ih, iznenadio sam se kada sam ih video u subotici i kanjizi, ja mislio to neki lokalni, beogradski lanac kioska

Link to comment

krajem aprila su ubili i jedan corner shop u mojoj zgradi, a sad vidim još jedan u relativnoj blizini, oba u paviljonima.

 

kako je tada rekla prodavačica zatvaraju 25 radnji, čak i one koje dobro rade. ne vidim rezon, ali možda ljudi znaju šta rade.

Edited by smorenko
Link to comment

Ma meni to čudno otvori ovde zatvori onde i to u kratkom periodu, taman se navikneš ono cap!

 

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...