Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

kinez™ prvo otvara neki spomenik konfučiju i ulicu sa njegovim imenom, posle polažu cveće na mestu ex ambasade a tu polažu i temeljac za budući kineski kulturni centar

:fantom:

 

taj spomenik konfučiju je negde kod kružnog toka

Link to comment

Zar tu kod Energoprojekta nije sad nikao spomenik nekom Kazahstancu?

kad pređeš m.pupina(na pešačkom) kod kružnog toka, a iz pravca opštine ka energoprojektu, vidi se bista konfučiju. trenutno je obmotana nekom folijom. a zvuči mi logično™ da će ono parče aleks. rudara kod energoprojkta, falkenštajnera i tamo ka novom kineskom kulturnom centru biti konfučijeva ulica

 

e

a kazahstanac je u fazi razmatranja. nadam se da još nije odabrana lokacija

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ama bre ljudi kod eNergo projekta je zambil zambajev, lichno sam videla zlatna slova pre 10 dana. nismo valjda reshili da uvredimo bracki kazahstan? :unsure: :o

Link to comment

kad pređeš m.pupina(na pešačkom) kod kružnog toka, a iz pravca opštine ka energoprojektu, vidi se bista konfučiju. trenutno je obmotana nekom folijom. a zvuči mi logično™ da će ono parče aleks. rudara kod energoprojkta, falkenštajnera i tamo ka novom kineskom kulturnom centru biti konfučijeva ulica

 

e

a kazahstanac je u fazi razmatranja. nadam se da još nije odabrana lokacija

 

Vec je skoro gotov taj Zabajev.

 

IMAG0776.jpg

Link to comment

:lolol:

svaki dan tuda prolazim i sebi sam ucrtao u mozgu da je to konfučije

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

bash smo prichali kako ce za nashu decu osnovce spomenik zablinu™ zabajevu imati znachenje, i u smislu sadrzaja i u smislu lokacije...

Edited by gospa buba
Link to comment

lickali su i onaj veliki kineski na novosadskom. čak se i gazda onog fensi restorana nešto danas uzmuvao

Link to comment

Bio pre neki dan kod Rade u Hronici neki lik da nas poduči da nije Konfučije već KonfuCije.

Tolike godine u neznanju :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...