Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

dobijam(o) spomenik džambila džambajeva

:s_w:

 

to je prava stvar! uz odredjenu nadoknadu svaki lik iz ex-sssr satrapija moze da ima spomenik u beogradu, grehota je da onaj azerbejdzanski iksipsilon bude usamljen u gradu

 

a dzambil ziveo 100 godina bokte :o  i dobio je staljinovu nagradu! pravi covek za spomenik!

Edited by Pontijak
Link to comment

 

 

Jedna od njih je i rešenje o novim nazivima ulica i trgova, pa je predloženo da Novi Beograd dobije Bulevar Maršala Tolbuhina i ulice General Ždanovu i Konfučijevu, kao i Trg prijateljstva Srbije i Kine, da Voždovac dobije Bulevar Patrijarha Germana, a Čukarica Ulicu Endija Vorhola.

Na dnevnom redu je i predlog odluke o podizanju spomenika kineskom filozofu Konfučiju i nacionalnom pesniku Kazahstana Žambilu Žabajevu.

Link to comment

Zato i treba rampa...da niko ni ne pokuša da ospori radove kada prođe sva potrebna mehanizacija...

Nego, da ne prave oni još jedan BNV?!

Link to comment

Evo, opet gruva neka džiberana sa onog belog splava na Adi ispod veslačkog kluba, preko puta bloka 70A, što reflektorom šara po nebu. Ni ovde u bloku 70 nije prijatno, basovi probijaju kroz zatvorene prozore, mogu da zamislim kako je dole, uz reku, u redu zgrada koje su direktno izložene tom splavu.

 

Pitanje za Frenka i starosedeoce NBG-a: zna li neko kakva je priča sa tim splavom i koliko dugo maltretira savske blokove?  

  

Link to comment

Iskreno nemam pojma ja sam ti "prizetko" u St. Merkator pa sad 45 kblo "behajnd enemi lajns" a odrastao u 70-om ali tada nije bilo tolike galame. Moj deo je ka 44-om...Gde ispod veslačkig kluba?

 

 

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

to je ono shto je drndalo do 5 jutros i chulo se i u mz fontana taman doliko da ko nije zaspao vishe nece ni moci. kroz pvc :ph34r:

 

znam, losh mi je pvc. i da se selim u chortanovce <_<

Link to comment

nisam nbg rezident ali trpim buku sa splavova iz svih pravaca jer mi je takva pozicija.

jedino rešenje su čepovi za uši, voštani. mir i tišina. spavam. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...